1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisywanie osiągnięć profilu na koncie silver

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez przemo55, Marzec 7, 2011.

1. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam pytanko, czy konsola po kolejnym połączeniu z internetem aktualizuje profil wraz z osiągnięciami i resztą informacji?
    Konkretnie chodzi mi o to, że gdy przejdę jakąś gierkę offline, zdobędę powiedzmy 1000gs ale nie będę w tym czasie podłączony do internetu,( bo po co? ) to przy następnym podłączeniu do internetu konsola zapisze moje dokonania i przykładowo kupując nową konsolkę będę mógł sobie odzyskać profil wraz ze wszystkimi osiągnięciami?
    Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak

4. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za odpowiedź, w takim razie nawet bez golda i z delikatnie utrudnionym dostępem do internetu nasze granie w gierki offline nie znika i opłaca się pomęczyć dla 1000gs ;)

Wczytywanie...

Poleć forum