1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisywanie proflilu bez karty pamięci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KwieciuJr, Wrzesień 21, 2009.

1. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Witam! Jestem świeżo upieczonym posiadaczem konsoli xbox360 ;) we wszystko się już zaopatrzyłem nie licząc karty pamięci (używka na allegro). I tutaj mam do Was drodzy forumowicze pytanie - czy da się zrobić tak, żeby na pendrive'ie MP3,MP4 ( na czymkolwiek) dało się zapisać swój profil? Karta pamięci będzie dopiero w piątek, a mam kilka gierek które chciałbym już teraz zacząć. Z góry dziękuję ładnie za odpowiedź ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie

Wczytywanie...

Poleć forum