1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapisywanie ustawień Xbox One - dance - Fitness

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Machette76, Styczeń 21, 2015.

1. Machette76

Machette76 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UE
    Witam
    Dance Central Spotlight nie pamięta ustawień
    za każdym razem gra zaczyna się od początku nie wiem dla czego ?
    A przecież gram kilka dni więc ustawienia powinny być tym bardziej że loguje te same konto. Powiem nawet że gra się wiesza !
    Xbox Fitness też wczoraj nie działał a mam kabel LAN podłączony więc to nie przepustowość jak mam się czuć w sytuacji jeżeli kupię pakiet Xbox fitness za 99 złotych i nie zagram ?!
    Za takie akcje powinny być darmowe gifty ze strony XboX ! Darmowe kody czy 3 dni gold. Nie wiem klient płaci wymaga.
    Dziwne podejście ze strony X .
    A najlepszy jest support na ich stronie .
    - telefony nie działają;
    - kontakt online po Angielsku;
    - na forum nikt nie odpowiada;
    - kontakt twitter po Angielsku ale nie ogarnia tylu wierszy :p

Pozdrawiam

Załączniki:

• xbox.jpg
      xbox.jpg
      Wielkość pliku:
      79,1 KB
      Wyświetleń:
      2