1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapomnialem email do xbl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maxi178PL, Styczeń 6, 2013.

1. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Witam mam pytanie, da sie gdzieś w konsoli zobaczyć na jaki email mam konto, bo zapomnialem email, a naszczescie loguje mnie automatycznie do konta, tylko bedzie problem jezeli np aktualizacja dasha i bede musial sie manualnie zalogować, a emaila nie pamietam, pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    musisz wejść w ustawieniach w profil

4. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Ja mam jakiegos emaila od poprzedniego wlasciciela wyswietla mi sie po zalogowaniu do xlive w prawym gornym rogu w gl.menu ale poczekaj chwile bo wymienia sie co kilka sek z twoim nickiem:)
    Kurde chcialbym go zmienic bo nie jest na mnie i to mnie troche irytuje ale pytalem wszedzie i niby nie da rady:/

5. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Lock, zalogowalem sie obok nicku mi email wyswietla ;d

Wczytywanie...

Poleć forum