1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapomnijcie o nowym Xboksie na E3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gołąb1962, Styczeń 17, 2012.

1. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Sony i Microsoft to firmy, które od jakiegoś czasu zaciekle rywalizują między sobą na poletku konsol stacjonarnych. W jednym są jednak zgodne - na tegorocznym E3 nie zamierzają pokazywać światu swoich nowych platform.

Nie tak dawno wspominał o tym Kaz Hirai z Sony, teraz w podobnym tonie wypowiedział się Jose Pinero z Microsoftu, udzielając wywiadu redaktorowi serwisu Gamespot:

"Kinect miał swoją premierę nieco ponad rok temu, i co dało się zauważyć, był to moment odrodzenia się Xboksa 360. Patrząc na Kinecta, nową wersję dashboarda oraz nowy interfejs użytkownika, który wprowadziliśmy w listopadzie zeszłego roku, widzisz zupełnie nową konsolę."

- powiedział Pinero dodając, że Microsoft nie ma w planach dzielenia się ze światem informacjami na temat swojej nowej platformy na E3.

"Chcemy, by nasza konsola stała się ostatecznym urządzeniem w przypadku domowej rozrywki, dając swoim użytkownikom gry, filmy, programy telewizyjne, muzykę, sport itd. Uważam, że na Xbox 360 zobaczymy tego jeszcze znacznie więcej."

- dodał. Wygląda więc na to, że w roku 2012 żadnej rewolucji się nie doczekamy. A może jest to tylko gra słowna konkurujących ze sobą firm, które nie chcą po prostu zbyt szybko otworzyć się przed rywalem? Przekonamy się o tym w czerwcu.

Źródło: ppe.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
  4. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Mam nadzieję że x360 będzie jeszcze długo na "Topie"

5. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    nie ma potrzeby wprowadzania nowej konsoli :)

6. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    narazie ta mnie zadowala ... jeszcze z 1-2 lata bym se na niej pogral..

7. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I to mnie się podoba, mówiłem że microsoft dąży do tego żeby kinect i konsola były kompatybilne z jak największa liczbą sprzętu rtv, począwszy od telewizora, skończywszy na wibratorze.

Nowy dash i rozmowy z producentami telewizorów, oraz ciągłe newsy o dołączeniu obsługi windows do kinecta, mówią same za siebie.

Cloud computing to priorytet ms a nie nowa konsola, nie rozumiem czego wam brakuje w starej, ze się tak podniecacie każdym newsem.

Jedyny przełom jaki może nastąpić w grach to połączenie ich z chmurą, i pobieranie za to myta, ew. ciekawsze gry pod kinect ale to przyjdzie, myślę że producenci gier oceniają sprzedaż casuali i zastanawiają się czy im się po prostu opłaca, bo ile osób pogra w necie tak jak w bf3 czy fife na kinect?

8. Shparag

Shparag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Redmond
    hmmm czego moze brakowac nam w starej konsoli ? moze tego ze obecne konsole nie moga zaskoczyc juz nas niczym graficznie!!! tylko prosze nie wyskakuj mi tu ze w grach chodzi o grywalnosc bo chetnie bym w BF 3 zagrał z taka grafika jak na PC

9. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Na E3 2012 nie będzie ani Xbox'a ani PS3...
    ...dla mnie gitarrra:)

10. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bardzo cieszy mnie ta wieść, oby to była prawda... ;) Mam dopiero rok x-klocka pograł bym sobie na nim jeszcze 2-3 latka ;)

11. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kup se PC i nie marudz..

12. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Shparag tak w grach chodzi o grywalność, też bym pograł w BF3 gdyby miał grywalny singiel. Gra ma sprawiać radość z zabawy a nie z *********go wyglądu wody

13. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Znów nie przesadzajmy bo dużo gorsza nie jest, ale jak ktoś chce problemu to zawsze go znajdzie... Dobrze że te nowe generacje nie wychodzą bo xboxa mam od niedawna i chciałbym z niego jeszcze trochę korzystać.

14. mixerowns8

mixerowns8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Shparag już nie narzekaj bo grafika nie jest tragiczna, a kiedyś ludzie jarali się jak w gta 3 wprowadzili widok postaci a nie z góry...

15. Kamilloks

Kamilloks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
    Ej. Ale mówicie pograł bym sobie jeszcze na x'ie jakiś czas bo mam od niedawna. Nawet jeśli by wyszła nowa konsola. To na tą i tak bd dalej gry. Więc czym się martwicie ? I ta nowa nie wyjdzie tak szybko. Mi to wisi szczerze mówiąc. Bo nikt nie zrezygnuje od razu z 360 żeby kupić nową i móc się tym chwalić. Te konsole będą jeszcze długo eksploatowane. Spokojnie ludzie ;). A grafika jest dobra. I wolę konsolę od PC. Przynajmniej nie trzeba co pól roku zmieniać podzespołów żeby ciągnęło nowe gry.

16. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Resumując : (z pierwszego postu że kombajn multimedialny)

Nowy xbox = odtwarzacz audio (począwszy od flat a kończąc na ogg) + tuner telewizyjny (naziemny + satelitarny) + konsola do gier + odtwarzacz dvd (xvid,divix, szerokiej maści HD) + przeglądanie stron internetowych (jakieś miłe rozwiązanie).

No i w takiej sytuacji otrzymaliśmy by istny kombajn multimedialny. Tylko ceny takiego urządzenia nie chciałbym widzieć..

17. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Mnie, jak większość osób, cieszy to że nie będzie nowej generacji konsol stacjonarnych w 2012 :D Xbox'a 360 posiadam dopiero ok. 8 miesięcy i kiepsko by było gdyby już przestał być popularny :) A nowej konsoli i tak bym sobie teraz nie kupił...

18. RollTide

RollTide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wszyscy sie tak jaraja ze grafika na pc przewyzsza konsolowa,ale pytanie ile trzeba by wydac kasy by wszystkie nowe tytuly byly grywalne full hd ?nawet nie chce liczyc ,ale reasumujac zdaje mi sie ze roznicy ogromnej nie ma tym bardziej ze gier na konsole jest duzo wiecej i lepszych anizeli na Pc takze poki co konsole beda rzadzic rynkiem gier nie wazne jak bardzo "przestarzala"grafike maja bo imo mnie ona odpowiada i zadowala w 100 % P.S precz z nowymi nex genami !

19. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jak dla mnie to dopiero w 2014 roku mogą pojawić się nex-genowe konsole

20. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobrze gadasz :) Dopiero co kupiłem Slima :)

21. Kamilloks

Kamilloks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
    W 2014 coś koło tego pewnie i wyjdą. Stworzenie tego cuda nie jest tak łatwe jak by się wszystkim wydawało. To musi potrwać. I może stworzą ten nowy napęd czy coś. Mi tam grafika na konsoli podoba. Różnica tylko w grach. Jedna ma lepszą druga gorszą. I tak konsole trzęsą rynkiem i bd trzęsły nadal. Taniej dać 1200 za konsolę niż 5 tysięcy za kompa którego musisz modernizować.

Wczytywanie...

Poleć forum