Zapowiedź GTA V jeszcze tego lata!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Nastroje wśród fanów tej bestsellerowej serii ostudził jednak fakt, że piąta część nie stawiła się na czerwcowych targach E3 w Los Angeles.
A wy co myślicie o tym całym zamieszaniu?
Nic dziwnego, że nie stawiła się na E3, bo Rockstara tam nie było tak samo jak w 2010, więc czemu tumany miały nadzieję, że zapowiedź GTA pojawi się na targach.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak będą robić jednocześnie na PC i na konsole to będzie lepiej, bo wersja PC wtedy będzie bardziej zoptymalizowana, a nie jakimś niedopracowanym portem z konsol - Czyli jeszcze większa sprzedaż :)
 

DamianProgramista

Użytkownik
Użytkownik
gra wyjdzie na pc i konsolach w tym samym czasie i wersja na pc bedzie lepsza graficznie

Sent from X10 2.2.1 DT // C++ (Programming Games)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie jara mnie te nowe GTA, jak każde GTA. Gra od tak, żeby sobie przejść, GTA IV to fabularne dno, straszna monotonnia, jeśli R* nie wróci do klimatów Vice City to nie będzie to dobra gra.
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
No wydaje mi się że coś z tego bedzie...już nie mogę się doczekac !!! :D
 

stuff1000

Użytkownik
Użytkownik
Juz sie doczekac nie mogę, dla tej gry x-klocka kupiłem :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak tak samo dla GTA IV xboxa 360 kupiłem i nie mogę się odczekać następnej części :) oby było w klimacie Vice City :)
 

Squashik

Banned
Była już słaba gra od Rockstar i nazywa się Manhunt , takiej zrytej gry to naprawdę nie widziałem ;D
 

Tomalone

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Manhunt był słaby? co kto lubi :) ja się przy Manhuncie świetnie bawiłem, jedna z fajniejszych gier wg mnie.

A na GTA czekam ale myślę że nie będzie 5-tki w tytule i wrócimy do Vice City
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Plotki mówią o tym Hollywood, czyli przekładając to na świat GTA - San Andreas. Ale ja bym bardzo chciał aby była akcja w Vice City lub w UK...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Haha nawet oficjalnej zapowiedzi nie było, czy też jakiegokolwiek komentarzu ze strony R* a tu już się dowiaduje, że gra będzie robiona równocześnie na PC i na konsole. Może jeszcze na 3DS'a czy PSP Vita ?
Masakra nic nie wiecie czytacie z plotkarskich stron od osób, które nic nie wiedzą i tyle.

Niech R* oficjalnie się wypowie co i jak i kiedy bo te gdybania i wszechwiedza jest już nudna.

PS. Starczy wypuszczenie nowego GTA V razem z nowym Xboxem czy PS'em. I tym samym ograniczyć wersję na PC, mniej więcej by w połowie wyglądała tak jak na konsoli.
To sprzedaż nowych konsol skoczyła by nieziemsko do góry.

^Takie wielkie gdybanie.. Lecz taka była by prawda.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No właśnie, gdybanie, niby dlaczego Rockstar miałby wspierać sprzedaż next genów sony i m$u obniżając jakość PC? Jakiś spisek robią ? I tak wszystkie plotki oraz znaki na niebie wskazują że GTA V wyjdzie na obecną generację.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
UK nie bardzo mi pasuje - ruch lewostronny :D

Niech zapowiadają i pokażą jakiś trailer, w końcu ile można czekać? :D
 

Maki300

Użytkownik
Użytkownik
Pożyjemy zobaczymy. Wg. mnie to nowe GTA nie wyjdzie szybciej niż w wakacje 2012. I niech sie postarają bo GTA IV po za grafiką (na tamte czasy) nie zachwyciło mnie niczym. Jak dla mnie idealny klimat był w San Andreas, i taki powinien być też w nowej części pozdr..
 

KamiLLLLCR7

Użytkownik
Użytkownik
Idealny klimat to był w GTA Vice City.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Idealny klimat to był w każdej części , ważne aby chcieć go poczuć...
 

ROPumpkin10

Użytkownik
Użytkownik
Idealny klimat to był w każdej części , ważne aby chcieć go poczuć...
Polac mu ! Swieta racja - jak chcesz to sie wkrecisz w gre, nawet jakby V byla w Afganistanie :D
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Idealny klimat to był w każdej części , ważne aby chcieć go poczuć...
Dobrze gada :D Dla mnie każde Gta miało ten swój klimacik ;) SA-gangsta , biedne dzielnice sąsiadujące z tymi bogatymi... IV-ten klimacik wielkiego miasta wieżowce itp.. no i mój ulubieniec VC-ten niestamowity klimat Miami ..ehh..to moje dziecinstwo ... Ja osobiscie chciałbym naprawde chciałbym ujrzec odnowione VC było by ciekawe... :DD
A co do generacji konsol i premiery GTA..ja uważam że Gta wyjdzie w I połowie 2012 i bedzie na starą generację konsol..nie wydaje mi się żeby panowie z R* czekali z wydaniem kolejnego Gta jakieś 2 lata ! Przecież to byłoby chore i totalnie dla nich nieopłacalne..do następnej generacji oni zdazą stworzyc Gta VI :)
Ale zaznaczam że jest to tylko moje zdanie nikt nie musi się ze mną zgadzac :)
 

wiesuaw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no a moze GTA V zaskoczy czymś nowym... tak jak san andreas? Jak wychodziło san andreas to siedziało sie z kumplami na dworze i omawiało sie co ma być " Ej podobno mozna nurkować, beda bmxy jaaaaaaaa" ;dd nie zapomne tego jak to odpaliłem, na tamte czasy to działało lepiej niż gta IV na 'obecne'.
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
no a moze GTA V zaskoczy czymś nowym... tak jak san andreas? Jak wychodziło san andreas to siedziało sie z kumplami na dworze i omawiało sie co ma być " Ej podobno mozna nurkować, beda bmxy jaaaaaaaa" ;dd nie zapomne tego jak to odpaliłem, na tamte czasy to działało lepiej niż gta IV na 'obecne'.
Każdy ma swoja ulubioną częśc ...ja miałem tak z Vice City czekałem , siedziałem , obyślaliśmy z kuplami co bedziemy tam robic , ustalaliśmy po ile czasu każdy bedzie grał i po jakim czasie zmiana. To były czasy..muszę przyznac że gdy wychodziło San Andreas nie przezywałem tego tak mocno jak VC czy IV , jakoś nie grałem wtedy zbyt wiele..w SA zagrałem dopiero kilka miesiecy po premierze..przeszedłem je potem grałem troche w SAMP'a i to tyle jesli chodzi o SA , IV to zupełnie inna bajka..czasami jak mi się chce to nawet w nią pogram..grałem chyba 2 dni temu ..ale i tak naj naj naj było Vice City , tak jak czekałem na VC tak teraz czekam na V :D:D:D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom