1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapowiedź rywalizacji w Need for Speed: Rivals.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Lipiec 22, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Starcia kierowców z policjantami to jeden z podstawowy aspektów nadchodzącego Need for Speed: Rivals. Będzie niezwykle szybko, ekscytująco i co najważniejsze – tutaj nikt nie będzie pamiętał o przestrzeganiu prawa! A policja? Tylko na to czeka! W najnowszym trailerze twórcy przedstawiają nam tytułową rywalizację… Jesteście gotowi? Zapinajcie pasy!

Materiał rozkręca się bardzo długo i kończy szybko...

Warto wspomnieć, że do gry po długiej przerwie powracają samochody marki Ferrari.

Już 19 listopada wszyscy posiadacze PlayStation 3 oraz Xboxa 360 będą mogli spróbować tego słodkiego współzawodnictwa. Wersje na konsole nowej generacji zostały zapowiedziane, jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie wylądują na sklepowych półkach.

ppe.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nic nowego, kompletny brak zainteresowania tą grą z mojej strony.

1 osoba to lubi.
  4. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Brak zainteresowania lepiej jest okazać brakiem zainteresowania niż samym zainteresowaniem :pig:

Kolejna arkadówka do naparzania stworzona tylko po to żeby po miesiącu o niej zapomnieć i zakupić coś innego. Dla mnie bomba. NFS lubiłem, lubię i będę lubić.

5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Słaba ta zapowiedź.

6. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Cienko. Pamiętam czasy NFS Porshe 2000, potem jeszcze nfs underground 2 było niezłe, a potem... potem kiszka, parcie na szkło, kilka miesięcy i następny nfs, pozbawiony pomysłu. Wyczuwało się, że twórcy zrobili go tylko po to by sprzedać.
    Pamiętacie Operation Flashpoint? Kilka długich lat czekaliśmy i wyczekiwaliśmy nowego OF, doczekaliśmy się niezłego.
    A to, że następna seria gier powstaje tuż po premierze poprzedniej, lub kilka miesięcy potem to źle o tym świadczy. Nie ma to jak wyczekiwany kąsek jak w przypadku GTA, OF i innych perełek.
    Jednak jak się czeka na coś kilka lat to warto, a nie zrobić byle szit w ciągu 6 miesięcy od poprzedniej wersji. Bo wszystkie NFS od underground 2 są takie same, niczym się nie różnią - przepraszam, grafiką jedynie :)

7. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    slaba ta zapowiedz ;/
    NFS to juz nie to co kiedys

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hmm czyżby na E3 gry.pl nie pokazały właśnie tego filmiku i nie był on o niebo lepszy? Tak coś mi świta, że już widziałem ten filmik i wywarł wtedy na mnie znacznie większe wrażenie niż jeżeli teraz.

Ogólnie to taka gra od nudów.. Zaliczę ją jak nie będę miał w co grać, ale zdecydowanie nie palę się do niej.

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Z tego co widziałem gameplay z E3, to ten NFS jakoś mnie zaintrygował i na pewno nie omieszkam go przetestować na next-genie.

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Zieeeeew... OOOO! kolejny Need For Speed, który ominę szerokim łukiem.

1 osoba to lubi.
  11. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Seria NFS sama pod sobą kopie dołki. Masa samochodówek, które wyjdą w przyszłości takie jak: Forza 5, Gran Turismo 6, Project Cars, The Crew, Drive Club sprawią, że ta seria zginie. Wg. mnie uratować ją może tylko Underground 3. Inaczej będzie kiepsko.

A co do trailera, to no cóż... d**y nie urywa.

12. Sewek :)

Sewek :) Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Listopad? Będę grał w GTA. ;D

5 użytkowników lubi ten post.
  13. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I znów kolejny słaby nfs ... znów brak tuningu wizualnego ...

14. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Teraz pod względem wyścigów i tuningu, to i GTA V przebije NFS. Dla mnie ta seria skończyła się na starym Most Wanted z 2005 roku, może jeszcze Carbona zaliczam do tej lepszej części, ale potem już było coraz gorzej. Moim zdaniem Panowie z EA potrafią bardzo dobrze wypromować swoje tytuły, robić świetne reklamy telewizyjne, ale na tym wszystko się kończy.

Wczytywanie...

Poleć forum