Zapowiedziano Harry Potter for Kinect, są pierwsze obrazki oraz zwiastun

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Warner Bros oficjalnie zapowiedziało nową grę z Harrym Potterem w roli głównej, która zostanie wydana wyłącznie na Xboxa 360 + kontroler Kinect. Developerem omawianej produkcji jest studio Eurocom Interactive, znane z takich tytułów jak: Goldeneye, 007: Legends oraz Dead Space: Extraction.

Przyjdzie nam ponownie odwiedzić tereny Hogwartu, fabularnie gra jest oparta na ośmiu filmach o Harrym Potterze, zatem zaczniemy od zera do bohatera. Miłośnicy przygód młodego czarodzieja z pewnością rozpoznają charakterystyczne zwroty akcji oraz najważniejsze wydarzenia. Latanie na miotle podczas meczu Quidditcha, pojedynkowanie się, to wszystko znajdziemy w finalnej wersji produktu.


Wykorzystanie kontrolera Kinect, ma pozwolić użytkownikom poczuć się jak prawdziwy czarodziej... Oprócz głównego wątku fabularnego zapowiedziano także sporo mini-gier oraz dodatkowe tryby rozgrywki.

Poniżej znajdziecie pierwsze screenshoty z Harry Potter for Kinect:







 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

scorpion22

Banned
Jako wielki fan książek (raczej średni filmów) nawet się cieszę,chociaż mogliby zrobić nową przygodę, przecież to co wyżej widzieliśmy już w filmach i książkach
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Kurdee chciałbym pograć z kinect.. może w końcu jakiś ciekawy tytuł z fabułą który dobrze zrobioą ale star war też było fajne
 

sid333

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie wyjdzie takie same gówno jak Kinect Star Wars
 

kamileqKSP

Banned
Ciekawie się zapowiada
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Powiem tak jako (nie fan) osoba lubiąca filmy z HP (Wciągnąłem sobie wszystkie w 2 dni..) z chęcią bym zagrał. I jestem zaskoczony, że nie rozbili tej gry na poszczególne części (haha), z tego co widzę będzie wszystko razem do (**.) dane :).

Nie mam kinecta i raczej z powodu jednej gry na pewno go nie zakupię.. (być może zakupiłbym jakby moje warunki <<pokojowe>> były trochę :D większe..).
 

Tofu212

Banned
Nie mam kinecta i raczej z powodu jednej gry na pewno go nie zakupię.. (być może zakupiłbym jakby moje warunki &lt;&lt;pokojowe>> były trochę większe..).
ja miałem pół roku sprzedałem bo stał i się kurzył wole pada w rękach ,bo nie ma co grać. dla mnie to jest wyłudzanie pieniędzy przez ms drugi raz się nie dam nabrać!.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
fajnie, znowu pomacham swoją różdżką do telewizora ;D
 

nemesis48

Banned
Gra dla dzieci i niedzielnych graczy nie dla mnie nie lubie Harego Poje..
 

Do góry Bottom