1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zapraszam znajomych fifa 13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez franas00, Grudzień 4, 2012.

1. franas00

franas00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z racji tego że gram w fifa 13 na xbox live chętnie zaproszę do znajomych na wspólne granie pomiędzy polakami:) franek00 (nick:xbox)

2. Lotnik421 Xbox One

3. vosio

vosio Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesc moj nick vosio tez gram fifke 13

4. franexi

franexi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej tez gram w fifke13 ale nie wiem jak zapraszać znajomych. mój nick UncrossedBus967. Nie wiem też jak zmienić swój nick może pomożecie?

5. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nick zmienisz wchodząc w Avatara, potem w prawo i tam bodajże masz zmień tag gracza. Raz jest za darmo, potem trzeba płacić 800 MSP.

Wczytywanie...

Poleć forum