1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zaprezentowano Grand Theft Auto V na PlayStation 4 - gra wygląda niesamowicie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 12, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wciąż wyczekujemy na jakiekolwiek szczegóły z Grand Theft Auto V. Twórcy się nie śpieszą z prezentacją produkcji, czy też z ujawnieniem daty premiery, ale podobno spotkali się w ostatnim czasie z menadżerami GameStopu i zaprezentowali panom w garniturach kawałek pozycji w wersji na PlayStation 4. Jak to często bywa, jeden z nich postanowił pochwalić się wyróżnieniem i zdradził kilka szczegółów z gry.

Pokaz odbył się „za zamkniętymi drzwiami” i pojawiły się na nim wyłącznie zaproszone osoby. Deweloperzy zaprezentowali 45 minut z produkcji na PlayStation 4. Tak prezentuje się kilka szczegółów:

• Gra działa na PlayStation 4 w 1080p i prawdopodobnie w 30 klatkach na sekundę.
    • Twórcy zaprezentowali wiele lokacji - miasto, obszary podwodne, peryferia, aby zaprezentować ogromną prace włożoną w ten projekt.
    • Programiści dopracowali liście, drzewa, źdźbła trawy, kwiaty - elementy otoczenia został zdecydowanie upiększone i jest ich więcej.
    • Wersja na aktualną generację pozwoli nam dostrzec zdecydowanie większą powierzchnie
    • W trakcie prezentacji pokazano porównanie miasta nocą (PlayStation 4 - PlayStation 3) i wszyscy widzowie byli pod wrażeniem wyśmienitego oświetlenia na ósmej generacji (zmieniono statyczne oświetlenie na dynamiczne).
    • Deszcz wygląda wspaniale, a efekt wody na drogach przypomina te z Second Son.
    • Ruch na ulicach jest 2 razy większy.
    • Świat jest bardziej "żywy".
    • W niedługim czasie mamy otrzymać nowy zwiastun.
    • Tytuł w wersji na PlayStation 4, Xboksa One i PC powstaje od ponad roku.
    • Autorzy poprawili wygląd bohaterów oraz zwierząt (widzimy kosmyki włosów, a nie tylko płaskie tekstury).

Jak się zapatrujecie na takie zmiany? Jeśli Rockstar naprawdę pracuje nad tym tytułem od ponad roku, to mogę bez problemu uwierzyć w te rewelacje. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Yeah ja też...

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja nie, co jak co ale to jest kolejny odgrzewany kotlet, ktory juz przeszedlem 2 razy

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To już nie tylko remastered w nazwie to kawał dobrej roboty, R* pokazuje jak się powinno tworzyć gry. Chciałbym tylko by dobudowali kolejną wyspę, nie musi być w obrzeżu tej ale było by miło, rozbudowane North Yankton bo jedynie na wielkości mapy się zawiodłem przy tej odsłonie.

Bardzo dobrze że się nie spieszą, zrobią to wydadzą, proste szkoda tylko że nie powiedzą tego w prost.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Grand Theft Auto V Release Dates and Exclusive Content Details for PlayStation 4, Xbox One and PC | Rockstar Games

Rockstar Games is proud to announce that Grand Theft Auto V will arrive on the PlayStation 4 and Xbox One on November 18, 2014 with the PC version to follow January 27, 2015.

Jeszcze trochę poczekamy na wydanie PC

7. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  8. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Jest to kotlecik, prawda...tyle, że ten kotlet może być naprawdę piękny znając umiejętności panów z Rockstar...

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Żeby się nie okazało że gra działa w 20fps jak na 360.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co ty gadasz 21 było jak nic :p A tak na poważnie na Ps3 też lecą klatki choć nie tak często, a dysk w x360 miałem zawalony w 9/10 gdy dysk w Ps3 mam zajęty w 1/4, te konsole są po prostu za słabe.

11. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Ciekaw jestem jaka będzie rozdziałka na XO. Jak będzie mniej niż 1080p to shitstorm gwarantowany.

1 osoba to lubi.
  12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja swojego jeszcze nie smażyłem, więc z chęcią wszamię :D To, że wyjdzie na ps4/xo było do przewidzenia, więc się nie szarpałem wcześniej.

Wczytywanie...

Poleć forum