1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zaproszenie na Xbox Fun Day

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Chris von D, Sierpień 2, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Witam.
    Wygrałem na gry-online zaproszenie na Xbox Fun Day dzięki zamieszczonemu tam komentarzowi. Niestety nie bedę mógł uczestniczyć w tej imprezie. Dlatego też odstąpię je chętnemu. Oprócz warunków jakie wymaga serwis gry-online, a które podam na PW lub gg,c ja mam swoje prywatne. Otóż osoba, która chciałaby otrzymać zaproszenie musi być zarejestrowana tutaj na forum minimum 6 miesięcy, posiadać minimum 150 postów i podziękowań od userów w liczbie minimum 20.
    Chętnych zapraszam na PW lub na gg 6967368 (jestem wieczorami, pisać nawet gdy niedostepny)

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    siemka co prawda nie mam 150postow ale np mam golda na xbl;))
    błagam odstąp mi;))

4. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja nie chcę nic w zamian :p trochę krótko jesteś zarejestrowany, ale w miarę aktywny. Zastanowię się ok ? Po prostu chciałbym dać je komuś, kto naprawdę czuje, że zasłużył by być na tej imprezie i kto już dziś może być pewien że nic mu nagle w tym terminie nie wypadnie
    Pozdrawiam

5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ok;)) mogę ci dać link do mojego kanału z YT;)) robie prezentacje z gierek na x360 prosze ale sie nie śmiej ze mnie))
    YouTube - Kanal von TheForceXD

6. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    hmm no wiesz, mógłbyś oddać komuś z moderacji :D osobiście chętnie bym pojechał z delegacją od XboxForum.pl :p
    na szybko bym u Brattanka sobie koszulkę zamówił kurierem i w drogę :D

7. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zaproszenie oddane, temat do zamknięcia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum