1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapytanie o platnosc Xbox Live!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aleksander.marek, Październik 6, 2011.

1. aleksander.marek

aleksander.marek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam bardzo proste pytanie gdyz chcialbym zaplacic za wykupienie konta gold karta kredytowa i moje pytanie czy to jest w 100% bezpieczne poniewaz tam nie ma limitu i nie chcialbym sie obudzic z niespodzianka za jakis czas. pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zapłać i anuluj telefonicznie karte w m$

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    jeszcze nie płaciłem w ten sposób (właśnie jestem w trakcie czytania i szukania wątków na ten temat ) - ale spotkałem posty gdzie pisało że po zakończeniu konta GOLD M$ automatycznie pobiera pieniądze z Twojej karty ("bez twojej wiedzy") jednym z rozwiązań jest wpisanie np 48h kodu trial

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak pobiera, jesl natomiast nie bedzie srodkow na karcie zawiesza twoje konto xbox live do wyjasnienia. Wiec podajess numer karty kupujesz live za 1zl dzwonisz do microsoft i kasujesz karte.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

6. XboXGG

XboXGG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam lepszy pomysl , ktory zastosowalem ,
    zalozylem konto na PayPal, kupilem Gold , kazali dodac karte to dodalem , pozniej karte usunalem , dane konta zostaly , pieniadze na PayPal przelalem i pobralo mi z tych na PayPal , a nie z karty z beznadziejnym przelicznikiem :p:)

pozniej i tak TRZEBA dzwonic by konto zlikwidowac.
    a teraz bede po prostu szedl do sklepu kupowal 3miesieczne, i od razu dzwonil , bo w PL nie ma kont 3 miesiace i nie wiadomo na jak dlugo mi przedluza :( , a na rok bym nie chchal po ich stawkach
    lepiej czekac na promocje
    sam kupilem gold na miesciac z 1zl , a jak ktos chche na rok , to bylo 3 miechy gratic, 12 placisz uzywasz 15
    jak komus bardzo nie zalezy to lepiej czekac i codziennie sprawdzac , bo za 1zl , byla oferta wazna tylko 48h

sprawdzajcie a na pewno na cos traficie :)

7. tureq85

tureq85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    za pierwszym razem kupilem golda przez xboxa, wpisalem numery karty i nie bylo niespodzianek na konice :p tylko pozniej po uplywie konto sie samo zaladowalo, dzwonilem do M$ i chcialem zeby mi pieniadze oddali bo nowej subskrypcji nie chce ale nic z tego. jak juz sciagneli to po wszystkim, tylko usuneli karte z konta i od tej pory kupuje zdrapki, bo po roku ciezko pamietac o dacie i mozliwosci obciazenia konta... (niby przychodzi mial przypominajacy) ale zawsze mozna sobie zrobic darmowa przerwe od golda :)

8. XboXGG

XboXGG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    taki jest regulamin , przeczytalem prawie caly i to co tam pisza to az strach cokolwiek kupowac i cokolwiek robic na x a co najgorsze wogole miec x360 z live :p:)

Wczytywanie...

Poleć forum