1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapytanie odnośnie XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez malkavian24, Październik 19, 2011.

1. malkavian24

malkavian24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Nie posiadam jeszcze konta na XBL i stąd moje zapewne laickie pytanie - czy jeżeli kupię używaną grę, i ktoś już grał na tej grze przez XBL to czy nie będzie z tym żadnego problemu, żebym i ja grał bez przeszkód? Jak rozumiem gra tworzy postać na mojej konsoli a nie na serwerze gdzieś w sieci i nawet jeżeli kupię grę od kogoś kto grał online to ja będę mógł grać bez przeszkód jako zupełnie nowy użytkownik ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    tak. Chyba że kupisz grę która do gry w sieci potrzebuje online passa. Czyli jeśli ktoś wcześniej wykorzystał online passa to ty już z tego nie skorzystasz. Będziesz mógł go sobie zakupić na xbl, co zwiększa ogólną cenę za grę

4. malkavian24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki - a możesz podać kilka przykładów takich gier ? Czy może masz na myśli jakieś bonusy, które dostępne są online po zakupie gry ?

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  6. malkavian24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rozumiem. A czy da się sprawdzić zanim kupię grę czy ona ma taki kod lub czy został wykorzystany ? Jak rozumiem taki kod jest niezbędny żeby się zalogować online ? Przykładowo skoro EA games mają taki kod czyli jak mniemam Fifa 12 także go ma to bez niego się nie zaloguję i nie pobiorę aktualizacji ani nie pogram online ? Wybaczcie trywialne pytania ale nie wiem jak to działa i wolę się upewnić.

7. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kod mas zawsze jeśli kupujesz nową gre.
    Jeśli kupujesz używaną od kogoś to zapewne już był użyty więc taki kod możesz dokupić przez live za 800msp ~30zł

8. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A aktualizacje będziesz mógł ściągnąć bez przeszkód.

Wczytywanie...

Poleć forum