1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zapytanie po aktualizacji napędu LiteON

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez silos, Kwiecień 11, 2013.

1. silos

silos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Udało mi się zaktualizować odpowiednio napęd LiteON DG-16D4S (WinBond) z sierpnia 2010 r. do uruchamiania kopii gier za pomocą JF.
    Moje pytanie dotyczy teraz gdzie można znaleźć informację o tym jak działa mechanizm w xbox, który nie pozwala na to, że mając wypaloną kopię 1:1 oryginału po włożeniu do nie zmodyfikowanego napędu nie chce działać ?
    Dodatkowe moje pytanie dotyczy tego w jaki sposób są teraz zabezpieczone napędy xbox w zestawach sprzedawanych obecnie w marketach ? Czy również tutaj wykonuje się modyfikacje napędów już innej firmy ?

Za wszelką odpowiedź serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam
    M.K.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Zapewne to dziala tak jak w ps2 .nagrywana plyta ma na poczatku sesji same 0 , a tloczona 01010. Nowe maja tak ,ze trzeba rgh robic zeby wyciagnac klucz, wymienic pcb napedu flash z lt ultimate i kluczem.

Wczytywanie...

Poleć forum