1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zarabianie pieniędzy w internecie np. na gry na Xboxa.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DeJot96, Wrzesień 6, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DeJot96

DeJot96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, chciałem wam przedstawić stronę, w której można zarabiać przez internet i to wcale nie mało. Na innych stronach tego typu klika się w reklamy, a jedna reklama daje nam ok. 1 gr a na tej stronie wypełnia się ankiety 1 ankieta to 20gr, 40gr, czasem nawet 1zł. Wypłaty są od minimum 10zł. Więc klikanie 15min. dziennie to dużo, żeby co miesiąc kupić sobie grę na naszego ukochanego xbox'a? Ja myślę, że to świetny biznes.

Oto mój link, z którego jeśli się zarejestrujecie to mi pomożecie (dziś wy pomożecie mi jutro ktoś inny pomoże wam):

Na prawdę polecam tą strone, sam z niej korzystam więc wiem co mówię. Dzięki za rejestracje z mojego linku. Miłego zbierania kasy :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum