1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zaraz nagrywanko amx payne 3, pomocy !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bodziek93, Październik 30, 2012.

1. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Elo, wime ze nie tu, pisalem w tutorialu angrwyania gier, ale nikt mi nie odpowiada, a za chwile dojdzie do wiekopomnej chwili jaka jest nagranie max payna 3 !
    Rozchodzi mie się o to ze nie wiedzialem gdzie sie sutawia to truncate, i co to wgl jest, ziomek mi podpowiedzial ze w opcjach itd. i tam przestawilem na truncate zamiast over burn. Znow gdzies tam psize ze to wyskakuje rpzed nagraniem, ta opcja i nie wiem czy zmieniac na overburn znow w opcjach cyz zostawic truncate, czy to mi wyskoczy przed nagraniem czy jak? kazda gre xgd3 angeywac truncate?? pomocy , to sie zaraz zacznie !

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przez co nagrywasz? jakim programem

4. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możesz zmienić w opcjach, a możesz wybrać tuż przed nagraniem. po kliknięciu nagraj wyskoczy okienko i się wybiera.. Z tego co wiem to wszystkie nagrywa się truncate.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    ZAKAZ tematów o przeróbkach, wypalaniu gier i problemach z tym związanym.

X|

6. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Dżizys...aż bolą oczy od tej twojej polszczyzny. Widzę, że się spieszy, ale może z raz przeczytaj to, co napisałeś. Jak nagrywasz zwykłą nagrywarą przez img, to wyskoczy ci okno przed nagraniem i wtedy wybierasz truncate.

Wczytywanie...

Poleć forum