1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zaraz rozwale xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez edi555, Luty 5, 2010.

1. edi555

edi555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Normalnie już mnie nerwa telepie podpiołem dysk od xboxa do pc elegancko komputer wykrył dysk więc normalnie skopiowałem nowe skórki na dysk podłączam do xboxa no i nie wykrywa dlaczemu. nowe tematy i aktualizacje do gier skopiowałem do folderu cache dlaczego xbox 360 nie widzi nowych plików może mi to ktoś wyjśnić albo dać link do tego aby pokazywał gdzie poprawnie wklejać te pliki

2. Lotnik421 Xbox One

3. htc139

htc139 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    kolejny niedźwiedź sie obudził

4. radi2321

radi2321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyżby Xbox nie obsługiwał NTFS???
    Chodzi najprawdopodobniej o to że pliki na dysk do x'a które przesłały miały inny format niż te które xbox obsługuję

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Temat z 2010 roku...

Wczytywanie...

Poleć forum