1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zarobek dla ludzi 18+

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Altres, Wrzesień 25, 2011.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Witam ostatnio zacząłem się bawić w zakłady sportowe no i powiem nawet wychodzi jedyne czego potrzeba to 18 lat i 25 zł na start, każdego kto chce spróbować proszę o odezwanie się na pw bądź GG 3784845.

Co ja z tego mam ? Za każdego poleconego który wpłaci 25 zł otrzymuję 50 zł no nie jest tak różowo bo muszę te 50 zł obrócić 3 razy, nie obiecuję że wygrasz mi się udało i w tej chwili mam zysk 200 zł nie obiecuję też że wygrasz nie wiadomo ile ale zawsze nawet te 50 zł na piwo jest dobre.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pewna część postu jest jakoś chaotycznie napisana że nie kumam o co chodzi.

Przecież każdy samemu może sobie zagrać w STS'y itp itd. Więc nie widzę potrzeby by ktoś gdzieś tam wpłacał kasy i ty za free zgarniasz 50zł, a osoba która wpłaciła kasę jak przegra ma 0.
    Gdzie tu jest jakikolwiek sens?

4. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    w sts stacjonarnym masz kilka meczy w 99% piłka nożna do tego kursy nie większe niż 1,5 tu masz kursy nawet po 5 do tego z praktycznie każdego sportu każdej ligi itp, a to że można przegrać to normalne jednemu się uda drugi przegra dlatego nie gwarantuję pieniędzy.

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Żartujesz sobie. U każdego szanującego się bukmachera mogę obstawić nawet zawody w rzucie oszczepem w okręgowym klubie plemienia mandingo w południowej afryce. Nie rozumiem po co miałbym komuś dawać 25 zł, skoro mogę sobie sam obstawić zakład

6. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak szanujący się owszem i do takiego zapraszam nie dajecie mi 25 zł broń Boże ja zapraszam was tylko do jednego z większych buchmacherów na świecie, a jedną z zasad u niego jest że wpłata minimalna to 25 zł, do tego gra w internecie jest szybsza i bardziej opłacalna niż stacjonarni obstawienie trwa kilka sekung i można obserwować mecz u normalnego często gęsto obstawienie trwa za długo i kurs spada, jeśli nie chcecie korzystać to nie ja nikogo nie zmuszam.

7. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Czego tu nie rozumiecie? Koleżka ma swój link polecający i jeżeli się rejestrujecie z tego linku to dostaje profity. Dla przykładu ten kto się zarejestrował z jego linku, wpłaca na SWOJE konto 25 zł, to Altres dostaje 50 z tego względu, że to on ciebie zaprosił do społeczności. Proste.

8. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hahaha.. bystre chlopaki :p

''Możesz zaprosić znajomych i grać online w pokera oraz inne gry w karty wspólnie. Oprócz tego możesz liczyć na premię, jeśli ktoś polecony przez Ciebie dołączy i rozpocznie grę. Im więcej ludzi wprowadzisz do gry, tym większe masz szanse na wygraną z puli nagród 6000 zł każdego miesiąca. Dodatkowo otrzymasz bonus 40 zł za każdego zaproszonego przez Ciebie gracza, który z kolei będzie miał możliwośc skorzystania z 200 zł cashbacka!''

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Czyli zgarniasz extra 50,- za każde wpłacone 25,- od każdego, kto zaloguje się na Twój link polecający ? :D
    czyli jak wpłacę na swoje konto 100,- to ty zgarniesz 200 ? :]

10. maniek512

maniek512 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już to widzę jak ktoś mu daje taką kasę :)

11. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    To co napisał uszyneq to nie jest z tej strony, co do z0nk31 to za każdego kto zarejestruje się z mojego polecenia i wpłaci 25 zł dostanę 50 zł i on również 50 zł jak wpłaci 100 zł to też będzie dalej 50 zł, taki rabat. maniek512 byś się zdziwił bo wypłacają są to normalne legalne zakłady takie same jak stacjonarne tylko że działa szybciej i nie musisz stać parę godzin bądź latać od zakładów do domu tylko siedzisz przed PC. Do tego kotlety to wy umiecie odgrzewać.

Wczytywanie...