1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zarysowana plyta, co nie tak?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez g3mini, Kwiecień 11, 2010.

1. g3mini

g3mini Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich na forum ;P to moj pierwszy post

Przechodzac do sprawy : gralem dzis w Fight night 3 (gra oryginalna) , nagle uslyszalem jakby stukanie w konsoli (xbox360) i gra sie zaciela, wyciagnalem plyte i ponownie wlozylem. Gra zaczela sie ladowac i po krotkiej chwili znowu sie zaciela, wyjalem plyte z napedu i zobaczylem idealnie okragla ryse na plycie. Co to moglo spowodowac? Xbox do naprawy? (mam go tydzien czasu) Bo plyta raczej do wyrzucenia (?)

rysa na plycie wyglada tak : http://img405.imageshack.us/img405/1462/plytav.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. mehacz

mehacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    a przekręcałeś konsolę w trakcie czytania płyty z pionu do poziomu tudzież odwrotnie?

4. g3mini

g3mini Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siostra jak przechodzila lekko szturchnela konsole noga, ale nie przewrocila sie tylko lekko zakolysala, czyli to jest przyczyna? (bede musial jej z portfela na gre pociagnac ^^ )

5. mehacz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    No niestety... raczej nie należy "dotykać" tudzież jej kopać jak jest w trakcie odczytu:) Najprawdopodobniej pośliznął się laser i zrobił bubu twojej grze :)

6. Speed911

Speed911 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja kilka razy zmieniałem położenie konsoli, podczas gdy gra znajdowała się w środku i nic takiego nie miało miejsca. Płyta czyściutka (kopia)

7. adik1234

adik1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na allegro wpisz "regeneracja płyt". Masz tam naprawę płyt za 6 zł. Działa.

8. mehacz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Kwestia napędu i intensywności zmiany położenia konsoli. Kolega napisał że siostra "zasadziła buta" w ixia a to nie jest fajne nie tylko dla konsoli :rolleyes:

9. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    tu raczej regeneracja nie pomoże, chyba nie widziałeś płyty porysowanej przez napęd xboxa. Ale zawsze można się zapytać telefoniczne czy takie rysy też naprawią

10. Kaze

Kaze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  11. g3mini

g3mini Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za informajce o regeneracji plyt, na pewno skorzystam :)

12. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    nie sadze zeby poruszenie konsoli bylo powodem takiej rysy. ja swoja konsola ruszalem nie raz i nigdy czegos takiego nie mialem

13. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Konsola mi już 3 gry porysowała na szczęście je zregenerowałem.
    P.S
    miałem podobny problem tylko że moja siostra zaczepiła noga o kabel konsola zaczęła się kiwać i po grze.

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To na pewno się mylisz, xbox czytający z płyty poruszeni konsolą równa się zniszczeniem gry. polecam zapoznać się z instrukcją obsługi później wypisywać teksty na forum

15. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Plyta kreci sie bardzo szybko, przechylajac konsole wypada lekko z obiegu i rysuje sie o tacke - to logiczne.

16. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Co do sprawnosci regenarcji plyt, w Katowicach na gieldzie oddalem od regenracji Gta IV ktore mialo dokladnie taka sama ryse, do konca nie zeszla, facet nie wzial nawet kasy bo powiedzial ze nie jest pewien czy bedzie dzialac, wrocilem do domu i wszystko smigalo, tylko ze musial ja czyscic jakies 6-7 razy... Watpie zeby ci z allegro sie chcieli tyle z tym babrac :p

17. Kaze

Kaze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Doszedłem do wniosku, że już nie będę trzymał pionowo konsoli tylko poziomo, to rozłoży jej ciężar i nie będzie możliwe przypadkowe przechylenie jej.

18. szczurx

szczurx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    no to teraz coś nowego- xbox leży w pozycji poziomej na półce, nigdy nie ruszany podczas gry. napęd to najprawdopodobniej jakiś lite-on(nie wiem nie sprawdzałem) a data produkcji to czerwiec 2009. konsola ma 4 tygodnie i na każdej płycie robi idealną, cieniutką, okrągłą rysę, jakieś 3cm od środkowej osi płyty. dodam że cały czas gram z dysku, więc płyta zbyt długo nie kręci się w napędzie.Czy takie rysowanie płyt można podciągnąć pod naprawę gwarancyjną?

Wczytywanie...

Poleć forum