1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasady CSL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PushUp BAU, Grudzień 20, 2011.

1. PushUp BAU

PushUp BAU Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak wgl to hello all. Ja tu mam pytanie trochę z innej beczki. Jakie są zasady CSL np. do COD4 lub COD:WaW? Wiem zaraz bd mnie odsyłać na stronę csl (lub odsyłać do tematów, a ja naprawdę się starałem z tą wyszukiwarką i tylko straciłem trochę czasu na czytanie postów wychodzących po za temat, które mnie zaciekawiły) itd. ale tam po męczących próbach, ogarnięcia tej naszpikowanej dziwnymi "błędami" (?) stronie, odnalazłem tylko zasady ogólne, np. tworzenia serw itd. Chodzi mi tu o zasady bardziej typu: "używanie perków". Więc jeżeli ktoś, byłby na tyle miły i mógłby mnie nakierować, bądź poinformować to byłbym wdzięczny.

Wczytywanie...

Poleć forum