1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasilacz do napędu liteon tylko 5V

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez pepe8.8, Październik 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pepe8.8

pepe8.8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam wszystkich
    mam do was takie pytanie. mam napęd liteon i chciał bym do niego wykozystać stary zasilacz z komputera ponieważ branie zasilania z konsoli jest troche nie wygodne do flasha. Czy wystarczy do samego flasha tylko napięcie 5V zeby zasilic tylko elektronikę wraz z jakims przełącznikiem do odciecia zasilania ?.

i jeszcze pytanie z innej beczki. mam drugi napęd samsung i czy mogę go wykozystać do grania w gry XGD3 spoofujac go lub wgrywająć do niego poprostu sam klucz z litka bez spoofa?
    pytam się ponieważ laser w litku nie jest juz pierwszej młodosci.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum