1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasilacz do xbox usa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szczypior, Czerwiec 18, 2010.

1. szczypior

szczypior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Wiem ze juz kiedys bylo takie pytanie na forum ale nie ma dokladej odpowiedzi...
    Moje pytanie dotyczy zasilacza do xbox-a 360 z USA. Mam mozliwosc kupna taniego xbox-a 360 na ebay tylko problem z zasilaczem poniewaz w ameryce jest inne nateznie pradu . Moje pytanie dotyczy czy jezeli podlacze xbox-a do zasilacza europejskiego z parametrami ( Input: AC 200-240V-2.7 A, 47-63Hz
    Output: DC 12V-16.5A 203W oraz 5V-1A) moze sie spalic??. Czy musi byc jakis specjalny...?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    roznia sie napiecie ;) I zasilacz europejski pasuje. Kup np na allegro zasilacz do xboxa i tyle.

4. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Częstotliwość też w polce jest 50Hz a w USA 60Hz ale zasilacz będzie działał. Obraz przez kompozyt i kompozyt RGB będzie w NTSC

5. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Z tego wynika, ze mieszkam w stanach :D

Jak nie masz pojecia to nie zabieraj glosu ; ) w Polsce jest inne napiecie w gniazdku niz w USA, a nie czestotliwosc

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    w zasilaczu USA jest inne napiecie WEJSCIOWE, wyjsciowe takie samo wiec europejskie dzialaja. I to wlasnie przewaga zewnetrznego zasilacza nad wbudowanym - kupujesz odpowiedni i juz, nie trzeba przetwornic itd ;)

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    tu masz zasilacz co bedzie pasował do twojego Xboxa360 z USA
    >>>http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/[sprzedam]-czesci-do-x360-57018.html

Wczytywanie...

Poleć forum