1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasilacz - jak wyciszyc?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Szymex, Wrzesień 3, 2011.

1. Szymex

Szymex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zasilacz, konsola - jak wyciszyc?

Mam konsolke od nowosci (Falcon), jakis czas temu zauwazylem, ze konsola zaczela znacznie bardziej halasowac niz kiedys (instaluje gry na dysku). Dlatego tez rozebralem ja i wyczyscilem z kurzu, choc szczerze powiedziawszy ilosc byla znikoma i nie mogla ona wplywac na glosnosc, odpalilem nawet ja przy otwartej obudowie i naprawde byla znosnie cicha, ale nadal cos halasowalo, okazalo sie, ze to zasilacz. Bardzo mnie to zdziwilo, bo zawsze to konsola byla glosniejsza (na poczatku uzytkowania, kiedy zwracalem na to uwage). Dodatkow od jakiegos czasu praktycznie za kazdym razem jak ja uruchamiam to slysze dziwne krecenie wiatraka, takie jakby rozkrecanie sie, ale tez tak jakby nie mogl sie rozkrecic, porownalbym to do odpalania np: skuterow z tzw. kopa, 3-4 razy i w koncu idzie stalymi obrotami (przepraszam za przyklad, ale nie wiem jak to opisac)(jakby byly zatarte), ktore jednak staly sie uciazliwe, podejrzewam wiatraki, no bo coz innego moze tam halasowac. Pytanie jest proste, da sie cos z tym zrobic? Jak to rozkrecic i wymienic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Z dolu sa sruby pod gumkami

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. Szymex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Juz zrobione, odkrecilem to co trzeba bylo aby dostac sie do wentylatora, bylo pelno kurzu, wiec usunalem wszystko, zlozylem, odpalilem i jest tak jak byc powinno i jak bylo od samego poczatku, slychac lekki szum powietrza, a konsola jest znow glosniejsza od zasilacza.

Teraz z kolei mam pytanie o chlodzenie konsoli. Co w niej slychac poza praca wentylatorow? Praca napedu, czy dysku moze?
    I jesli faktycznie to tylko wentylator (bo chyba jest tylko jeden w konsoli) to czy warto wymienic go na jakis inny?

5. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dwa kolo siebe sa w slim 1. Wymian,nie ma sensu robic

6. Szymex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie ma slim'a, jakbym mial to bym sie pewnie nie skarzyl na halas. Mam konsolke z 2007-2008r. Falcona i tam chyba jest tylko jeden.

7. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pisalem w grubasach sa dwa, zmien paste a prockach, kazdy grubas taksamo ma

8. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pastę to może zmienić jak mu rrod wywali - zostaw konsolkę w spokoju i ciesz się z grania

9. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pasta nie naprawi uszkodzenia konsoli. Jak chodza glosniej znaczy ze temp wyzsza na procach

10. Szymex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie twierdze, ze jest glosniej, glosniej chodzil zasilacz, ale juz sie z tym uporalem i jest cichutki. Konsola zawsze byla glosna, tak jak od nowego, dlatego myslalem, ze zmiana wentylatora na nowy, cichszy bedzie korzystniejsza.

Wczytywanie...

Poleć forum