1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zasilacz jaki dobrać

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez YokaPL, Lipiec 28, 2014.

1. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam mam problem otóż spalil mi sie zasilacz w komputerze model iBox sl-8400BTX zasilacz 400W i mam pytanie jaki zasilacz dobrać do kompa czy taki sam czy jakiś obojetnie jaki z tymi 400W w tym temacie jestem zielony super kompa nie mam i duzo kasy na jakies pro zasilacze nie mam szukam czegos jak narazie by chodzil ten komp tak do 50zł. Specyfikacja mojego PC to DualCore 2x2Ghz ,karty graficznej nie mam, płyta główna Asus P5GC-VM i 3GB Ram GOODRAM o zegarze 800 kmp chodizl na windowsie 7 32bity.Licze na wasza pomoc pzdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Skoro nie masz nawet osobno karty graficznej to nawet mniejszy by dał radę.
    Zasilacz nie byle jaki noname, tylko kup jakiś lepszy, bo kupisz znów szajs i będziesz miał to co z tym.
    Do 50zł będzie ciężko coś znaleźć, najlepiej kup jakiś używany, ale napewno będzie lepszy niż noname"y :)

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

4. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mniejszy tez da rade? bo moj normalnei ekspolodowal wlaczylem listwe antyprzepieciowa nawet kompa nei uruchomilem i buchlo mi iskarmi weic nie wiem czy kupic taki sam bo ten troche lat ma i jeszcze ptyanie o te specyfikacje bo tu na zasilaczu jakies Volty itp. wartosci róze to musza byc takie same czy to obojetnie jjuz?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Możesz kupic np 350W, lecz czy to będzie tansze... idz do sklepu (kup cokolwiek w okolicy 400W do swojego portfela 50 zl to na pewbo za malo)przy takim wybuchu i tak moglo spalic plyte główna. ..

6. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    no nic wykrece z innego kompa zasialcz zoabcze czy sprawna dzieki za pomoc.

7. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Do 50zł kup fotron 350w starczy Ci nawet jeżeli dołożysz pod pci :p Fotron jest dobra firmą, która robi zasilacze :p A ten Twój i-box należy do najgorszych :p W cenie 50zł kupisz 350w fotron razem z wysyłką.

Wczytywanie...

Poleć forum