1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasilacz - Microsoft

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szop, Wrzesień 5, 2010.

1. szop

szop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć, w 1 temacie już pytałem o zasilacz.. dobra nieważne.

Ktoś tam napisał że mogę dostać za darmo od Majkrosoftu tylko trza zadzwonić

hmm.. więc napisałem e-maila i sprawdziło się (nie dzwoniłem bo już po 18 było) :)

tylko mam pytanie, czy muszę im coś udowadniać, pokazywać że mam zpesuty ten zasilacz ?? dodam że mam przeróbkę :) a XBoxa mam jakieś 1.5 miesiąca

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid27

dawid27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. szop

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    noo to dzięki kolego, ale prosiłbym jeszcze o wypowiedź kogoś kto miał z tym do czynienia :>

5. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja też tak robiłem tylko z padem. Dzwonisz na infolinię, podajesz numer seryjny konsoli, rejestrujesz ją na xbox.com chyba że już masz ją zarejestrowana, podajesz, adres i swoje dane i wysyłają, nie wiem jak teraz jest ale gdzieś w listopadzie 2009 wysyłali bez potrzeby odsyłania tego "zepsutego" pada, dodam też że lepiej powiedz co się z tym zasilaczem dzieje, a nie tylko że jest zepsuty i koniec, powiedz że Ci się świeci czerwona lampka albo że z innym zasilaczem Ci odpala czy coś takiego.

6. szop

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    yyyy tylko właśnie jest taki bajer że oryginalny zasilacz dostał piorunem noi wiecie... nie było co zbierać, nic się nie świeciło

kupiłem nowy w sklepie, działał 5dni i dup.. to samo co z tym 1 z tym że nie było żadnych burz więc odniosłem na gwarancje....noi tak sobie na GG pisze do kolesia czy już mi go sprawdzili i odpisał że zasilacz się spalił z winy użytkownika :( i mogę sobie go odebrać w sklepie

a do sklepu mam tylko/aż 35km i pomyślałem że nie pójde po ten zasilacz bo po uj mi on, ale wczoraj wpadłem wlaśnie na ten pomysł zadzwonienia do MS

...Baca, czyli muszę konsole zarejestrować ?! przecież o zasilacz chodzi hmm

a jeśli ja nie mam tego zasilacza przy sobie (bo nei mam) to co zrobić jak mi go każą wyslać ?

EDIT

aa właśnie, rejestrują konsole (wpisując tam swoje dane) mogą mnie zbić za to że mam przerobioną, czy mi nic nie grozi ?

7. bartusieq007

bartusieq007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    No raczej nie poniesiesz żadnych konsekwencji bo w jaki sposób niby się dowiedzą ? chyba im nie powiesz :> ;) ale lepiej niech ktoś mnie poprawi jak nie mam racji

8. virusek

virusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    jeśli wcześniej nie zostałeś oflagowany albo nie dostałeś bana to nic nie mogą zrobić. Ja mam konsole z JTAGiem i zarejstrowałem konsole bez problemu. Zadzwoniłem, bardzo miły Pan odebrał, chwila czekania i za 2 tygodnie miałem nowy zasilacz bez odsyłania starego.

9. szop

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzwoniłem wczoraj :) :yeye::yeye:

pan pytał o to na jaki kolor świeci dioda na zasilaczu - powiedziałem że na czerwony, a tak naprawde wogule nie świeci :DD

...dobrze powiedziałem ?

aa i mówił że do 3 tygodni dojdzie nowy :) i jeśli by nie doszedł to mam dzwonić bo podobno mają straszny bajzel

Wczytywanie...

Poleć forum