1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasilacz nie działą Help

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez michcio56, Sierpień 24, 2008.

1. michcio56

michcio56 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj rano włączyłem konsole i wszystko było OK.Zostawiłem konsole włączoną i wyszedlem na chwile z pokoju jak wruciłem to konsola nie działała ,kiedy sprobowałem odpalic X360 to nie było reakcji.Żadna dioda się nie świeci na zasilaczu...Co morze byc przyczną ze zasilacz nie działa??.Jak rozwiązac ten dziwny problem??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: Zasilacz nie działą Help

Chcesz kupic zasilacz :D?:D
    Zasilacz smierdzi ? Podepnij do innego gniazdka i zobacz czy wtedy sie swieci jakakolwiek dioda

4. gangster6669

gangster6669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mirsk

Zobacz czy nie poluzował ci się przewód ,który idzie od gniazdka do zasilacza.

5. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

jak masz gwarancje to dzwoń do M$ ;) przyślą ci nowy zasilacz :)

Wczytywanie...

Poleć forum