Zasilacz od FALCONA do JASPERA

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie. Zasilacz od FALCONA - 175W - do JASPERA będzie pasował? Chce kupić jaspera bez okablowania, stąd to pytanie.
Pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak w temacie. Zasilacz od FALCONA - 175W - do JASPERA będzie pasował? Chce kupić jaspera bez okablowania, stąd to pytanie.
Pozdrawiam
Na szczęście jest zachowana pełna kompatybilność wsteczna, a to znaczy:

zasilacz do xenona/zephyra -> xenon, zephyr, opus, falcon, jasper
zasilacz do falcona/opusa -> falcon, opus, jasper
zasilacz do jaspera -> tylko jasper
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
po moim modzie nożem mój zasilacz od jaspera pasuje też do wszystkich aczkolwiek sprawdzałem tylko na falconie :)) tak to jest jak kolega przyjdzie z konsolą do przeróbki i zapomni zasilacza :p
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
po moim modzie nożem mój zasilacz od jaspera pasuje też do wszystkich aczkolwiek sprawdzałem tylko na falconie :)) tak to jest jak kolega przyjdzie z konsolą do przeróbki i zapomni zasilacza :p
w takim razie powodzenia... jak pójdzie większy pobór mocy przez zasilacz to ci go ładnie uwędzi...
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
po moim modzie nożem mój zasilacz od jaspera pasuje też do wszystkich aczkolwiek sprawdzałem tylko na falconie :)) tak to jest jak kolega przyjdzie z konsolą do przeróbki i zapomni zasilacza :p

hehe turlam się ze smiechu, ciekawe ile konsol spalisz po drodze
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
eee taam, kawałek plastiku wydłubałem, a że kumpel widać lubi ryzyko to co ja poradzę, na mojej konsoli działa ponad miech bez zarzutu - więc mojej nie uwędzi :) zresztą ja nikomu nie przerabiam konsol, ba nawet nikomu ich nie rozbieram, to był jednorazowy wyczyn na życzenie kumpla któremu nie chciało się dymać do domu po zasiłkę a tu od razu panika - działa - działa, nie spaliło nie i ocb :)

PS. Ale uświadomiłem sobie ciekawszą rzecz, ja mam zasilacz 150W od arcade'a z jasperem a on starego elite'a z płytą falcona gdzie zasilacz był 175W. Nie powinno teoretycznie to ruszyć nawet...
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Powinno, bo pobór prądu rośnie wraz z obciążeniem. Działać może przy chodzeniu po dashu, graniu w gry ale przy dużym obciążeniu może się wyłączać.

Wysłane z mojego LGP920 za pomocą Tapatalk
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
No a konsolka była wykorzystana tylko do flasha później kumpel grał w jakąś gierkę w celu sprawdzenia i tyle. Oczywiście nie będę się upierał, napisałem to bardziej jako ciekawostkę i tyle ;) a swoją drogą na anandtech napisali że są jaspery ze 175 W zasilaczem "Microsoft still has a lot of Falcons and Falcon-parts in its distribution system so some Jaspers have been sighted with 175W power supplies. If you end up with a 175W unit it's not a big deal, it's going to be slightly less efficient than the 150W unit and your system may end up drawing an extra few watts but it's not a big deal at all - you'll still be far cooler/more power efficient than a Falcon (and possibly be red-ring-free)."
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No byly, lecz masz wiekszy zapas do konsoli z mniejszym poborem. Chyba widzisz, ze tu sytuacja jest odwrotna o.0

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
wiem, wiem :) nie wiedziałem tylko że były takie jaspery :)
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wiem, wiem :) nie wiedziałem tylko że były takie jaspery :)
jakie? to te same jaspery z poborem 150W - tyle, że zasilacza stockowo od falcona wsadzony.
 

Do góry Bottom