1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasilacz trzeszczy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SquBanys, Styczeń 2, 2014.

1. SquBanys

SquBanys Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od kilku dni (dokładnie od 26 grudnia) trzeszczy mi strasznie zasilacz. Raz był rozkręcany by looknąć na wiatraczek gdyż przegrzewał się i wyłączała się konsola. Od tego czasu gdy włączam trzeszczy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Rozkręć wyjmij wentylator wyczyść ( możesz go też wyjąć ) i nasmarować sam środek ten wystający trzpień, będzie cisza, robiłem ostatnio takie 2 sztuki z trini bo właśnie zaczęły burczeć a teraz jak ręką odjął.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. SquBanys

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie jest wentylator zaklejony jakąś żółtą folią czy czymś takim. Nie wiem czy izolacja czy coś, odkleić to ? I czym dokładnie nasmarować, nie chce tego zniszczyć.

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Prawda jest taka że wentylków się nie oliwi/smaruje tylko wymienia na nowe, bo po naoliwieniu/nasmarowaniu i tak jest to niewielką kwestią czasu (nie mniej niż 3 mies.) i temat powróci, ale można nie powiem. Folijkę delikatnie zdejmujesz smarujesz i nakładasz folijkę z powrotem tylko że się nie przyklei 99% naklejek już nie ma kleju więc trzeba znaleźć sposób na to aby zabezpieczyć ośkę i zabezpieszenie aby miały smarowanie, a smarowidło nie wypłynęło. (osobiście robię to na tę samą folię z wyczyciem i mikroilością Super Glue/Kropelka)

1 osoba to lubi.
  6. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To samo jest z wentylatorami na radiatorze intela od S775 do teraz czyli "I", po średnio 9 miesiącach wysycha olej i trzeba go uzupełnić, ja klikam 3 krople oleju maszynowego i zaklejam kawałkiem taśmy klejącej bo oryginalny papier jest nacinany.

1 osoba to lubi.
  7. SquBanys

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli odkleić tą folie, trochę oleju maszynowego i nalożyć tą izolacje, tak ? I powinno być wszystko w porządku ? To później zobaczę :)

8. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Tak koniecznie nałożyc te folię, tylko że jak pisałem iż w 99% przypadkach ta folia oryginalna trzymać się nie będzie ponieważ po odklejeniu straci przylepność, dlatego ja delikatnie z wyczuciem nakładam Super Glue

Wczytywanie...

Poleć forum