1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasilacz XBOX 360 SLIM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maczo1120, Czerwiec 10, 2011.

1. maczo1120

maczo1120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam, mam xboxa 360 4GB SLIm z USA dostałem od rodziny. I nie mogę podłączyć zasilacza z USA, chciałem kupić nowy ale na allegro kosztuję on 180 zł a nigdzie w sklepach w moim mieście typu Media Expert nie mają albo jeżeli gdzieś mają to za podobne pieniądze. Skąd mogę kupić zasilacz w niskiej cenie? Lub też słyszałem że można przerobić Zasilacz od starego xboxa i przelutować końcówkę od SLIMA. Jeżeli macie inne pomysły to piszcie.

Wczytywanie...

Poleć forum