1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasilacz XBOX 360 Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Datadir, Czerwiec 15, 2011.

1. Datadir

Datadir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dziś dostałem Xbox'a 360 Slim 4GB z USA.Rozpakowałem i zobaczyłem że napięcie jest 100-127V więc podłączyłem go przez transformator.Podłączyłem zasilacz z transformatorem do gniazdka( bez konsoli) i pyk... Wywaliło mi korki i na zasilaczu pokazała się czerwona lampka.Da się coś z tym zasilaczem zrobić? Śmierdzi z niego czyli chyba jest spalony.Można go naprawic czy do wymiany ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CrystalDrill

CrystalDrill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bolesławiec
    Pewnie zjaralo i go i transformator. Zamow sobie na dealextreme nowy albo stary do fata + przejściówka

4. Datadir

Datadir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    transformator sie nie spalil bo dziala przy innych urządzeniach.
    http://img835.imageshack.us/img835/5764/imag0117pl.jpg

Wczytywanie...

Poleć forum