1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zasilacz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fifty, Marzec 16, 2010.

1. fifty

fifty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Na zasilaczu nie raz pokazuje się czerwone światełko czy może to spowodować 3roda w konsoli ? czy moge bezpiecznie grać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Sprawdz czy wtyczka od zasilacza w gniazdku dobrze siedzi,i sprawdz wtyczke przy zasilaczu.Ja tak mialem tez raz,ze mi sie na czerwono swieciła lampka,poprawilem styki i gra wszystko.

4. fifty

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    a co oznacza że swieci na pomarańczowo lub zielono bo raz tylko mialem czerwone

Nigdy na to nie patrzyłem ale teraz np jak gram to zasilacz swieci się na pomarańczowo to dobrze ?

5. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Jak grasz to na zielono powinien świecić, a na pomarańczowo jak konsola jest wyłączona (stand by)

6. fifty

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Chyba wiem od czego wyskoczyło mi czerwone światełko na zasilaczu pożyczyłem od kumpla quake 4 i gra zacinała się masakrycznie , płyta zatrzymywała się , loading trwał 3min. możliwe było że od tego była czerwona dioda ? bo podczas grania w quake zauważyłem czerwoną . może xbox tego nie wytrzymywał. jeżeli nie od tego to nie wiem. jutro pożycze zasilacz i zobacze na innym

7. matheok

matheok Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    uszkodziłeś xnola i teraz ci sie spali;) Pamiętaj, żeby nie harpaganić porysowanych tanich płyt na xboxie w przyszłości:)

Wczytywanie...

Poleć forum