1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zasilanie Xbox 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez spider103, Luty 12, 2009.

1. spider103

spider103 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rzeczyce
    Witam mam pytanie czy jak konsola jest podłączona do prądu ale wyłączona(świeci się pomarańczowa lampka) to ciągnie prąd czy nie?pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    spadek napięcia na diodzie to 1,2V ciągnie tak mało że się tego nie odczuwa. poza tym jak odłączysz to data będzie się tobie resetować, chyba ze masz połączenie z xbl

4. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    ja mam tak samo jak podłączę do prądu i nie uruchamiam konsoli to mi się świeci na pomarańczowo a jak włączę konsole to heh już zapomniałem bo nawet na to uwagi nie zwracałem :)

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    ja nie wiem po co ta dyskusja. w instrukcji są opisane kolory zasilacza. pomarańczory - czuwanie, zielony - praca, czerwony - awaria zasilacza

6. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Pobiera 16W. Ktoś kiedyś watomierz kupił i zmierzył.

Wczytywanie...

Poleć forum