1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasilanie Xboxa 360 lite

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez radex171, Grudzień 31, 2012.

1. radex171

radex171 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich forumowiczów, jako (nie)szczęsliwy nabywca używanego xboxa 360 lite, mam pytanko, gdyż po zakupie okazało się iż brakuje kabla zasilającego do zasilacza i tu moje pytanie, wyczytalem na internecie że bez problemu mogę użyć kabla zasilającego od zasilacza PC'ta, czy to prawda? z tego co się orientuje tamten kabel ma 3 dziurki a w zasilaczu od xboxa są tylko dwa bolce czy ma to jakiś wpływ? oraz drugie pytanie na zasilaczu a raczej gnieździe od kabla zasilającego istnieje informacja 15A 250V oraz niżej 10A 250V to znaczy że jest to maksymalne napięcie jakie można podać na zasilacz? wiem że dla wielu z Was są to laiczne pytania ale nie chciałbym czegoś skiepścić

2. Lotnik421 Xbox One

3. Leszczyk96

Leszczyk96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Silesia
    Iite? Chodzi ci o Elite? :) Nie wiem jak w starszych konsolach, ale w zasilaczu z Silm jest standardowe gniazdo zasilania jak w komputerze, tylko, że nie ma bolca z uziemieniem.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak możesz użyć kabla od zasilacza PC :)

5. radex171

radex171 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki serdeczne, oczywiście chodziło mi o wersję slim (gdzie pomylilem ze słowem lite;) ). Oczywiście działa bez problemu:). temat do zamknięcia:)

Wczytywanie...

Poleć forum