1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zaśmiecony dysk

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Sierak1717, Listopad 24, 2013.

1. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Otóż mam następujący problem, nie mogłem wgrać prawidłowa patcha do PESa na dysk 20GB wgrywałem więc dwa razy i teraz mam problem. Patch się nie usunął. mimo że usunąłem cały folder PES z dysku z poziomu konsoli w Horizon ani w XtafGui go niema to jest mniej pamięci właśnie o tyle ile ma patch a to ok 800mb, (2 razy usuwałem) Co się stało, gdzie się podziała ta pamięć ? I jak ją odzyskać. Format nie wchodzi w grę

1. Instalacja patcha
    2. Patch nie działa
    3. Usunięcie patcha w postaci całego folderu PES z dysku (Ani śladu w programach do dysku na PC, Horizon itd)
    4. Zniknięcie ok 400 mb, po prostu wielkość wolnego miejsca zmniejszyła się o tyle
    5. Jeszcze raz pierwsze 3 pkt
    6. Zmniejszenie pamięci o kolejne ok 400 mb

I tak po dwóch nieudanych instalacjach patcha i po jego usunięciu tak jak i wszystkiego co z PESem związane z dysku straciłem 800 mb pamięci

Wczytywanie...

Poleć forum