Zastąpienie napędu

IceMan2008

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie

Mam pytanko czy jest możliwość zamiany napędu DG-16D4S na DG-16D2S posiadam z oryginalnego klucz

Pozdrawiam

P.S. Wiem że się DG-16D2S nie zmieści tylko czy idzie fizycznie
 

TigraTeam

Banned
nie da sie
 

Remix27

Banned
Fizycznie sie da ehh ale nie bedzie dzialac.
 

IceMan2008

Użytkownik
Użytkownik
Bo właśnie zastąpiłem wszystko jest ok tylko że jak chcę wgrać oryginalną gierkę to wyskakuje obraz xbox w 100 językach ;)

P.S. czyli jeśli źle rozwierciłem winbond to tylko wymiana płytki w napędzie?
 

Remix27

Banned
Zly drill wyciagnac klucz , wymienic pcb lub caly naped. Zostaje wymiana chipu na pcb ale to sie nie oplaca i nie zawsza dziala. A do slima naped musi byc fabryczny.
 

IceMan2008

Użytkownik
Użytkownik
No niestety widocznie minimalnie się pomyliłem i było tylko bzzz i koniec napędu wystarczy sama płytka?

Napęd Lite-On 16D4S PCB XBOX SLIM 9504 0225 Kraków (3142502075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Klucz mam wyciągnięty więc nie powinno być problemu kilka kabelków przylutować i po problemie
 

Remix27

Banned
Jak masz fulldump z key to tak.
 

IceMan2008

Użytkownik
Użytkownik
Tzn no wyciągnąłem Key normalnie mam go w pliku Dummp robiłem według poradnika jak zrobić flasha na D4S i zostało mi tylko zrobić drilla a trzeba było zainwestować w narzędzia x cuter drill
 

Remix27

Banned
Drill latwy nie jest precyzyjnie trzeba i po malu ale na czyms trzeba sie uczyc eslord mial cos co sie latwo drilla robilo z szablonem i drogie to nie bylo nawet.
 

IceMan2008

Użytkownik
Użytkownik
To mam pytanko jeszcze miałem winbonda czy mogę kupić MXIC bo mogę go mieć w dobrej cenie czy musi być winbond?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Obojetnie czy winbond czy mxic...jak masz full dump to bajka...

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2
 

IceMan2008

Użytkownik
Użytkownik
Witam klucz mam wyciągnięty według tego tutka

xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/faq-flashowanie-napedow-dla-zielonych-161534/

Czy to dobrze czy za mało ;)
 

Do góry Bottom