1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zasyp pytaniami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RafalTurbo, Wrzesień 27, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. RafalTurbo

RafalTurbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław/Kluczbork
    Siema.

jako że jestem tutaj nowością :) mam kilka pytań czytałem tematy wiele wyjaśniły google też pomogło ale jednak wole sam zadać kilka pytań :single_eye:
    1. Xbox 360 250gb + kinekt nowy czy używany? (nie chce może od razu ale w przyszłości chcę przerobić konsolę LT 3.0 lub RGH).
    2. Czy z LT3.0 grając w gry oryginalne dostane bana?
    3. Czy mając RGH lub LT 3.0 muszę ściągać kopie gry i nagrywać na płytę a potem dopiero na dysk czy mogę np ściągnąć kopie skopiować na pendrive i potem na dysk czy za każdym razem muszę wkładać płyty. (Miałem wcześniej PS 2 i się wymieniałem z kolegami grami i potem gry się zacinały bo płyty porysowane itd.) dla tego warto mieć kopie ulubionej gry.:sneakiness:
    4. Przerabianie wpływa na kinekt? (Mieszkam z 3 studentkami więc może czasem kinekt się przyda :panda:).
    5. Czy kopie gier ściągnięte z internetu też działają pod kinekt?
    6. Czy wiecie ile kosztują gry na Xbox bo wiele ofert spotykam że do Konsoli dodają "Punkty Microsoft" 1800 np to można mieć ciekawe czy gry czy coś jak Mario ?

Zastanawiam się nad nową ale przerabiając i tak tracę gwarancję czy np jak mam LT 3.0 coś się popsuje to też nie mam gwarancji czy jednak mam ?:acne:

Dziękuję z góry za poświęcony czas na czytanie tego i być może odpisanie.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. bez znaczenia, byleby nie była zbanowana a takto wybór należy do Ciebie
    2.nie ma znaczenia, MOŻESZ dostać (ale niekoniecznie musisz) za modyfikowanie konsoli. oryginały nie mają tu żadnego znaczenia jeśli konsola jest przerobiona.
    3. granie z dysku bez potrzeby korzystania z płyt tylko przy RGH - w innym przypadku nagranie płyty jest wymagane+posiadanie jej w napędzie
    4. tak się zastanawiam.... podasz adres do siebie ? pogramy w 5 :)
    5. tak, działają
    6. musisz sam sprawdzić i się zorienotwać, różnie bywa

tracisz gwarancję jeśli konsola jest przerobiona

4. RafalTurbo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław/Kluczbork
    po 1 do wrocka masz daleko z łodzi a dziewczyny numer 1 to ciagle imprezy więc odradzam :) numer 2 zakochana i na innych nie spogląda no i ta ostatnia to moja więc nie znajdz sobie sam laski do gier ;)

a co do RGH to można z neta na coś pod usb i na dysk prosto czy też na płyte i z płyty na dysk ?

i pytanie "wyceny"
    Typ konsoli Xbox 360 250GB
    Zasilanie 230-240V / 50-60Hz
    Wyposażenie instrukcja obsługi w języku polskim, kabel kompozytowy AV, zasilacz sieciowy, 1 pad, 2 gry, kontroler Kinect
    Gry w zestawie Kinect Adventures, Kinect Sports, Dance Central 2
    Gwarancja 24 miesiące (3 lata na błąd E74 i RRoD) Przedłuż Gwarancję do 3 lat!
    Typ gwarancji door to door

Dałem to o zasilaniu bo czytałem że to ważne żeby ustalić jaką się ma wersję

to wszystko za 1 400 zł opłacalne czy nie ? no bo więcej na konsole nie chcę za bardzo wydawać bo zbieram na auto.

Dziękuję za odp.

5. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hjehehe damy radę :]

przy RGH możesz przerobić obraz gry i od razu go skopiować na dysk lub wsadzić płytę i skopiować bezpośrednio na dysk i uruchamiać bez płyty. to przy RGH
    bez rgh zawsze jest potrzebna płyta w napędzie i nie da się bez niej uruchomić żadnej gry.

załóż temat w odpowiednim dziale, takie pytanie to nie tutaj - ale na moje niefachowe oko nikt Ci tego nie weźmie za 1400 (szaleniec jakiś tylko)a jak masz możliwość sprzedania za tyle to nawet się nie zastanawiaj.
    ale to moja niefachowa opinia - załóż temat w odpowiednim dziale i niech wypowie się ktoś obeznany z takimi rzeczami

6. RafalTurbo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław/Kluczbork
    Nie nie nie ja chce kupić konsolę i się zastanawiam co i ile kosztuje na oko doświadczonych ale ok to może jednak gdzie indziej popytam.

Dziękuję za informacje pomocne bardzo to chyba te rgh szybko zainstaluję poszukam kogoś dobrego z Wrocławia a jak nie uda się, to jest tutaj ktoś z poznania rgh chyba 150 zł ale nicku nie pamiętam.

Mam nadzieję że po RGH się nie spali konsola.

Pozdrawiam.

7. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu: