1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zatrzaśnięta tacka napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciejet, Czerwiec 9, 2010.

1. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam następujący problem . Mam Xboxa z 3 RROD i niestety nie otwiera się w nim tacka. Napęd to Samsung MS 28 a z tego co wiem otwarta do połowy tacka potrzebna jest , aby zrobić flash napędu a nie chcę wysyłać konsoli na gwarę która ma wgrane Ixtreme i chcę wgrać oryginalny soft. Więc ma ktoś może pomysł jak otworzyć tą nieszczęsną tacką jakimiś metodami(najlepiej bez rozkręcania napędu).

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ściągnij faceplate i koło napędu trzeba coś popchnąć - taka zapadka

w instrukcji nawet o tym pisało - masz te książeczki to oblóókaj :)

4. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Jeżeli to co wyżej nei pomoże to bez rozbierania raczej nie przejdzie, możliwe że ząbki się zazębiły i nie otworzy się, trzeba rozebrać napęd, zdjąć mechanizm wysuwania, wysunąc tackę ejectem, i załozyć tackę w pozycję otwartą i złożyć, tylko musisz co do ząbka trafić bo inaczej będzie albo nie zamykała się , albę dziś otwierać ponownie :)

5. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Xbox 360 console disc tray is stuck and will not open

tu masz opis awaryjnego otwierania tacki

Wczytywanie...

Poleć forum