Zatrzymaj 10 rajdowców w Mustangu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Cesc93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć.

Próbuję odblokować wszystkie osiągnięcia w Need for Speed Rivals. Jedno z nich nosi tytuł: "Zatrzymaj 10 rajdowców w Mustangu". Tutaj pojawia się problem. Czy to chodzi o to, że ci zatrzymani mają jeździć Mustangiem (złapałem już najmniej 10 i nic) czy to ja mam jeździć Mustangiem, którego we frakcji policji nie ma (jest tylko Ford Shelby GT, to to samo?). Proszę o pomoc osoby, którym udało się odblokować to osiągnięcie.

Pozdrawiam,
Michał.
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Nie gralem jeszcze w NFS:R ale to pewnie Ty musisz jezdzic mustangiem. Ktory najprawdopodobniej jest w DLC :)
 

Cesc93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale w DLC jest Nissan GT-R i Viper. Nie wiem, może to chodzi o tego Forda Shelby GT.
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Ale w DLC jest Nissan GT-R i Viper. Nie wiem, może to chodzi o tego Forda Shelby GT.
To jest wlasnie mustang .

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

Cesc93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wydaje mi się, że jednak nie. :)

Identyczny jak ten jest we frakcji rajdowców - Zdjęcia Ford Mustang VI GT (2015) • AutoCentrum.pl.

Edit. Ale mówisz o Shelby czy GT-R?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Mustang jest w darmowym DLC, zostało ono wydane z okazji premiery tego modelu w EU.

http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/ford-mustang-2015-nadjezdza-do-need-for-speed-rivals-183712/?highlight=Mustang
 

Cesc93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Seth, wszystko się zgadza, właśnie takie zatrzymywałem i osiągnięcie nadal się nie odblokowało.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ale Ty masz nim jechać...
Lcnce n Rgstrtn pls Achievement in Need for Speed Rivals

To jest Shelby GT500
 

Cesc93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli Shleby i Mustang to to samo. Faktycznie, właśnie zauważyłem, że na Wikipedii też to jest uwzględnione. Dzięki Seth za pomoc i dziękuje też Pidzamasowi ;), bo chyba też o tym mówił. Popróbuje i dam znać jak z postępem.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom