1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zatrzymana aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KuRMiNAToR1977, Styczeń 23, 2011.

1. KuRMiNAToR1977

KuRMiNAToR1977 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam przerobioną konsole na piraty( iextreme 1.61) ściągnąłem grę assassin creed brotherhood po włączeniu konsola zażądała update a ja wcisnąłem yes po chwili się zatrzymała i mam taki komunikat
    can't read the update from the disc. please reinsert the disc to continue the update.
    if the problem peresists,visit Xbox Support Home
    status code; 22FB - 3080 - 2200 - 0700 - C000 - 0034
    wchodziłem na ta strone ale wyskakuję że nie odnaleziono takiego codu problemu
    co robić pomóżcie bo moje dzieciaki się do mnie nie odzywają mówią że tata konsolę zepsuł
    żadna gra nie działa nawet orginalna odrazu włącza się i jest komunikat j.w
    konsola nie była podłączona do netu
    próbowałem ściągać aktualizację na płytkę cd i na pendrive ze stonki j.w ale to nic nie daje
    ktoś mi doradza żebym przerobił konsolę na LT+ albo spróbował włożyć orginalnego assassina( duży koszt 200zł min. gra)
    może macie jakieś namiary na jakiegoś speca co się tym zajmuje w Warszawie ,byłem dzisiaj na giełdzie komputerowej w Wawie ale jak mówię o tym co się stało jak przerobiona jest konsola to dla wszystkich tam to czarna magia to samo na wolumenie
    Jak ktoś może to proszę o pomoc bo dzieciaki mi życia nie dają
    Tak w ogóle to tą konsolę dostałem miesiąc temu i sam jestem zielony w tych sprawach więc piszcie ze szczegółami co jak zrobić
    Dzięki pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie nie, jak nacusniesz A to na fole powinienes miec np PV: 2.0.9199.0 - Spisz wszystko co tam jest to ci dam odpowiedni update. A w tym czasie poszukaj pustej plytki cd lub dvd.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

5. KuRMiNAToR1977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    Skoro po pewnym czasie zatrzymałeś update ,to konsola musiała być podłączona do internetu :).

7. KuRMiNAToR1977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sama się zatrzymała nie była podłączona do netu

8. KuRMiNAToR1977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wyskakuję komunikat który napisałem i nic nie da się naciśnąc żadnego przycisku

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Sciagnij ten dash i nagraj na plytke:
    digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/dashboard-updates/6773-xbox-360-dashboard-update-2-0-12413-0-beta-download.html

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

10. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    To zmienia postac rzeczy. Jak ma pobrac skoro nie ma dostepu do internetu? Wpisz nazwe aktualizacji w googlach i poszukaj jej do pobrania. Po czym wgraj ja na plyte dvd/pendrive.

11. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Po co się w ogóle wypowiadasz jak nic nie wnosisz do tematu? Dexter dał mu linka więc po co ma czegoś szukać? Wystarczy, że zrobi to co mu Dexter powiedział i powinno być po kłopocie. Prawdopodobnie jedyne co będzie potrzebne to zmiana dash'a.

12. poncheck

poncheck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    też to miałem właśnie, konsola przerobiona, nigdy nie była ani nie jest podłączona do netu, od paru dni gram Assassin's Creed 2(swoją drogą nie wiedziałem że ta gra jest taka zaj...;) ) odpalam konsolkę a tu to samo co koledze że się zaktualizować nie może, dasha nowego wgrywałem z 2 miesiące temu max, wgrałem go z powrotem na pendraka i zapomniałem o problemie, zatanwiam się za to nad jego genezą...skąd to się wzięło skoro konsola nie jest podłączona do netu i wcześniej ta sytuacja nie wystąpiła?

13. kenny59

kenny59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    I jak? Pomogło coś?

Wczytywanie...

Poleć forum