1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zatrzymana aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zadek07, Wrzesień 6, 2011.

1. zadek07

zadek07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Nie wiem czemu moj watek znalazl sie w koszu wiec go ponawiam gdyz nie rozwiazalem problemu.
    Mam problem z konsolą. Otóż ściągnąłem sobie grę Deus Ex, chciałem odpalić i wyskoczył komunikat że trzeba zrobić aktualizację. Dałem ok, w połowie aktualizacji wyskoczył błąd że nie potrafi odczytać płyty. Probowałem jeszcze kilka razy i nic. Więc ściagnałem ze strony xbox.pl najnowsza aktualizacje, nagrałem na CD czy trzeba nagrać na DVD? I nic dalej to samo że nie potrafi odczytac aktualizacji. Konsola była przerabiana rok temu na LT+ ale nie wiem jaka wersję. Efekt jest taki że zaraz po włączeniu wyskakuje komunikat o aktualizacji i nic sie nie da zrobic, ani wejść do menu ani nic innego. Nie wiem czy już mam wysyłać konsole do jakiegoś magika czy jest jakaś rada. Kod błędu to 3151-335A-B800-0F00-C000-0034

Wiec tak jak mi poradziliscie podjalem probe wgrania nowego flasha wedlug tego poradnika (dobrze ze jak ostatnio oddawalem do flashowania to dostalem klucz do napedu) http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html
    Wszystko przebieglo bez problemu, ze tak powiem ksiazkowo. Ja ucieszony ze bede mogl znow pograc i d*pa dalej komunikat ze zatrzymano aktualizacje systemu i nic sie nie da zrobic. Czy rozumiem ze flashowanie napedu trzeba przeprowadzic poza konsola czy jak? Znalazlem tez poradnik jak to zrobic w dosflshie, tez zrobilem wszystko krok po kroku wszystko ladnie ale efekt taki sam. Czy cos robie zle czy trzeba tu jakiegos lepszego sprzetu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    musisz wgrac orginalny soft najpierw do napedu. pozniej dash z pena podobno instalacja dasha 2.0.13146.0 pomaga tez. masz taki blad bo masz lt+ i pozniej flash 1.91 po instalacji dasha

4. zadek07

zadek07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To przeciez pisze ze robie jak w poradniku. Na poczatku oryginalny firmware, potem wrzucam plytke z najnowszym dashem. Ale nic to nie daje pisze ze zatrzymano aktualizacje systemu

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  6. zadek07

zadek07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przed wyslaniem napedu do przerobki podpisalem go i spisalem numer seryjny takze to jest napewno moj naped

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak nie to trick z tacka

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

9. zadek07

zadek07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przed trikiem z tacka (macie moze jakis poradnik jak to zrobic?) moze sprobuje dograc wlasciwa aktualizacje. Czy ktos orientuje sie jaka jest dokladna aktualizacja w grze Deus Ex? Sciagnalbym jeszcze raz to i sprobowal. Co dziwne konsola wogole nie chce czytac pendriva,nic sie nie dzieje po wlozeniu pena do slotu, oczywiscie na penie jest nagrana aktualizacja.

Naped to Lite-on 2008 rok

10. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    13599, uruchomic konsole z tacka w polowie otwarta

11. runningwilde

runningwilde Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja dałem konsolę komuś kto to robi profesjonalnie i mam problem z głowy

12. E1N1O1

E1N1O1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nakło nad Notecią
    Witam dziś miałem taką konsole na BENQ też pendrive nie startował podziałał trick z tacką i aktualka 2.0.13146.0 i oczywiście OFW

13. tobias

tobias Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dziś spotkałem się z takim samym problemem gdy chciałem odpalić Dead Island. Przy próbie uruchomienia gry wyskoczyło okienko z aktualizacją, którą oczywiście zatwierdziłem i po ponownym uruchomieniu konsoli pasek trochę ruszył do przodu po czym wyskoczył komunikat: FOTO1 próbowałem aktualizacji najnowszego oprogramowania ze strony Xboxa poprzez 2 pendrivy oraz przez płytkę i nic dalej ten sam komunikat. Po uruchomieniu konsoli z wciśniętym guzikiem do synchronizacji padów zmienił się kod błędu na następujący FOTO2. Od tego punktu jestem w kropce i nie mam pomysłu co dalej z tym fantem zrobić :(. Help

14. dejniak

dejniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja rozwiez mam ten sam problem:aktualizacja z gry dead island i klops:( ma ktos pomysl jak go rozwiazac??

15. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Poczytac wyzej

Wczytywanie...

Poleć forum