zatrzymana aktualizacja

chudy0070

Świeżak
Świeżak
Witam mój problem polega na tym ze mam przerobiana konsole na ixtreme chyba 1.5 wkladam nagraną nhl 12 i wyskakuje mi pytanie o aktualizacja daje tak w polowie aktualizacja sie zatrzymuje i wyskakuje mi blad żeby wlozyc plyte jeszcze raz wkladam i nic wkladam pendirva z aktualizacja to samo co robic ? Po zrestartowaniu pokazuje mi sie okno aktualizacji i dzieje sie to samo.
 

pb1496

Świeżak
Świeżak
musisz jechać do serwisu oni ci wgrają nowego dasha !
 

Czerkawski

Świeżak
Świeżak
a nie da sie samemu tego zrobic?? bo mam podoby problem tylko ja tak zobiłem z fifą 12
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
pierwszy raz widze taki problem, to aż niemożliwe żeby pojawiło sie jakieś rozwiązanie do tej pory
 

Czerkawski

Świeżak
Świeżak
czyli co mam zrobic ???
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
wgrać orginalne fw do napędu lub sprobować z pena dashem2.0.13146.0 powino odblokować konsole i skasować przeróbke. i podobno z plyty działa to
 

szmelc

Użytkownik
Użytkownik
no chyba ze miales odmieniany naped to musisz wrzucic orginalny naped wtedy orginalny fw aktualizacja i ewetualnie wtedy ixtreme.
 

pb1496

Świeżak
Świeżak
Ja miałem to samo i pojechałem do serwisu i wgrali mi nowego dasha i już wszystko śmiga. Więc raczej innego rozwiązania nie masz.
 

Czerkawski

Świeżak
Świeżak
wrzuciłem na pena tego dasha ale to nic nie dało ;/

gdzie mam niby jechac do tego serwisu ?? i ile zapłace za takie cos ?? ja mam konsole przerobioną
 

TigraTeam

Banned
wrzuciłem na pena tego dasha ale to nic nie dało ;/

gdzie mam niby jechac do tego serwisu ?? i ile zapłace za takie cos ?? ja mam konsole przerobioną
Wrzuc z pena ale tego najnowszego 599

Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox - Xbox.com w punkcie 2 masz pobierz
 

Czerkawski

Świeżak
Świeżak
wrzuciłe aaktualizacja sie zrobiła ale tak chce odpalić jakąs gre i sie nie da wkładam płytke i wyskakuje napis XBOX 360 i logo i to wszystko czemu???

czy to chodzi o to ze x-box jest nei przerobiony ?? teraz????
 

TigraTeam

Banned
wrzuciłe aaktualizacja sie zrobiła ale tak chce odpalić jakąs gre i sie nie da wkładam płytke i wyskakuje napis XBOX 360 i logo i to wszystko czemu???

czy to chodzi o to ze x-box jest nei przerobiony ?? teraz????
Usunelo Ci przerobke tylko oryginaly albo ponowny flash lepiej poczekaj sobie na LT 2.0
 

Czerkawski

Świeżak
Świeżak
a trudno jest go przerobic ??? . jak sie jest w tym temacie zielonym ?? bo przeróbka 50 zł kosztuje jednak ;/

aha i jeszcze jak przerabiałem x-boxa to dostałem płytke otwieram ja teraz na kompie i tam sa jakies pliki czemu one służa wie ktos moze ?? .
Dummy
Identify
Inquiry
Key.....
 

TigraTeam

Banned
a trudno jest go przerobic ??? . jak sie jest w tym temacie zielonym ?? bo przeróbka 50 zł kosztuje jednak ;/

aha i jeszcze jak przerabiałem x-boxa to dostałem płytke otwieram ja teraz na kompie i tam sa jakies pliki czemu one służa wie ktos moze ?? .
Dummy
Identify
Inquiry
Key.....
xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/%5Btutorial%5D-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html ocen sam czy latwo:)te pliki to klucze do napedu potrzebne przy flashu
 

Czerkawski

Świeżak
Świeżak
jasneeee .
 

Czerkawski

Świeżak
Świeżak
to teraz jaką przeróbke i to wszystko bym musiał mieć zeby działała np. FIFA 12 ,NBA 12 i inne te nowe gry ??
 

SyKu

Banned
Użytkownik
Lt+ 2.0 ...
 

TigraTeam

Banned
to teraz jaką przeróbke i to wszystko bym musiał mieć zeby działała np. FIFA 12 ,NBA 12 i inne te nowe gry ??
1.91 Lepiej poczekaj na 2.0
 

Czerkawski

Świeżak
Świeżak
a kiedy wychodzi ta przeróbka ???
 

chudy0070

Świeżak
Świeżak
czerkawski możesz dać link od tego dasha co sciagneles
 

Do góry Bottom