1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zatrzymana weryfikacja przy 50%

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loss77, Wrzesień 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. loss77

loss77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zacznę od tego że mam nagrywarkę Liteon ihas 124B z wgranym Burner Max'em i firmware'm pod płyty Verbatim a dokładniej "iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final" (i tu tkwi problem,ale do tego zaraz wrócę). ImgBurn, Abgx jak i Burner Max był ustawiany przy pomocy tutorialu, tak wiec jest małe prawdopodobieństwo że coś źle zrobiłem gdyż wszystko jest przedstawione i opisane bardzo wyraźnie :D. Gra instaluje się w 100% z tym że weryfikacja staje przy 50%, używam płytek Omega i domyślam się że jest wgrany nieodpowiedni firmware do Burner Max'a.. Szperałem sporo po forum jak i google i nic konkretnego nie znalazłem :| Pytanie jest takie czy istnieje jakiś uniwersalny firmware, albo ustawienie odpowiednio ImgBurn'a tak aby wypalona płytka przeszła w 100% weryfikacje i zainstalowała się na dysku? Aha i jeszcze coś wiem że najlepiej gry wypalać na płytkach Verbatim i Platinum, tak wiec tego typu rady są zbędne :D Za udzielenie pomocy z góry Dziękuje i Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Należy wgrać odpowiedni firmware pod dane media id plyty czyli w Twoim przypadku pod omegi. Standardowy Burner Max jest zrobiony pod płyty verbatim. Ja Ci podam tutek jak zrobić pod omegę. Stworzysz sobie pliczek który wgrasz do LITE ON'a zamiast iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final.

To lecimy.
    Tutek jak stworzyć firmware pod dowolne media id: http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/i...wares-juz-jest-105953/index28.html#post851077
    Następnie flas***esz sobie IHASA.
    No i nagrywasz: http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Ja korzystam z tej konfiguracji i nagrywam na Omegach. Wszystko jak najbardziej działa.

4. loss77

loss77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem wszystko tak jak w tutku którym podałeś , weryfikacja ukończona w 100%, lecz instalacja na dysku zatrzymuje się w 50%.. Nie wiem o co chodzi :|

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  6. loss77

loss77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Alarm odwołany, przy drugiej próbie instalacji na dysk wszystko się powiodło :) Dzięki wielkie za pomoc :D

7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Info Zamykam. Problem rozwiązany

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.