1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Zatrzymano aktualizację systemu" Problem z aktualizacją

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba161, Wrzesień 26, 2011.

1. seba161

seba161 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam dyzy problem, otoz chcialem sobie pograc w nowa fife 12, konsola poprosila o aktualizacje po wlozeniu plytki wiec potwierdzilem zeby aktualizowalo, no i po chwili wyskoczylo "Zatrzymano aktualizację systemu" Problem z aktualizacją, no i teraz nic nie mozna zrobic, wiem ze konsolka przerobiona i wiem ze jak do tej pory wszystkie gry chodzily, prosze pomozcie co teraz robic bo jestem ciemny ,

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    sprubój wgrać 2.0.13146.0 z pendrive . i usunie ci przeróbke i jak nie wiesz jak wgrać orginalnego fw do napędu i póżniej na lt 1.91 odaj na serwis

4. seba161

seba161 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprobuje , ale lepiej powiedz gdzie to moge oddac w razie czego i na jakie koszty musze sie przygotowac

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    około 80zl zależy ile sobie życze w twoim mieście w każdym innaczej w jednym więcej zdzierają. powiesz że przy włączeniu konsoli masz błąd będą wiedzieć co z tym zrobić. do ludzi co ci konsole na nowo sflas***ą .tak zwany serwis

6. seba161

seba161 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a powiedz , jestem Z Deblina, i gdzie jest najblizszy serwis, i czy mozna cos takiego wysylka zalatwiac czy lepiej osobiscie

7. seba161

seba161 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    probowalem wgrac 2.0.13146.0 z pendrive i nici z tego

8. ggghhh421

ggghhh421 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    jak nic z tego? Usuneło flesza?

9. irdiora42

irdiora42 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam identyczny problem... nic nie moge zrobic konsola sie w ogole nie zalancza probowalem wgrac z pena innego dasha i nic :/

10. seba161

seba161 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    normalnie nic sie nie robi przez pendrive, powiedzcie jakie koszta mnie czekaja i gdzie takie cos moge zrobic, prosze jakies namiary

Wczytywanie...

Poleć forum