1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zatrzymano aktualizację systemu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez raku18, Luty 20, 2014.

1. raku18

raku18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Witam i proszę o pomoc
    Jestem tutaj nowy ale zarejestrowałem się bo mam pewien problem:p
    Mam przerobioną konsolę (xbox 360 elite), wszystko było dobrze, grało się fajnie ale pewnego dnia mój młodszy brat pożyczył od kolegi przerobioną grę. Prawdopodobnie, bo do końca nie wiem jak było, gdy włożył grę do napędu wyświetlił się komunikat o aktualizacji, on go zatwierdziła i teraz gdy włączam konsolę pokazuje mi się:
    Zatrzymano aktualizację systemu
    Nie można odczytać aktualizacji z płyty. Aby kontynuować aktualizację, ponownie włóż płytę. Jeśli problem sie powtórzy... itd.

Problem jest bo się powtarza:p. Gdy wsadzam płytę z grą (nawet oryginalną) jest aktualizacja i znowu się pojawia ten sam komunikat:d.
    Zgrałem raz nawet aktualizację ze strony xnox'a na pen drive ale dalej nie działa :playful:
    Myślicie, że wystarczy ponownie oddać konsolę do przeróbki i problem będzie rozwiązany, czy mogę sam w domu coś zdziałać?
    Ja przerabiałem go gdzieś chyba w Katowicach (Piotrowicach lub Ligocie, sam już nie wiem a nie potrafię znaleźć strony internetowej tego gościa) możecie mi też polecić, jeśli będę musiał przerabiać, kogoś w Katowicach lub okolicach (Najlepiej Tychach):tennis:
    Z góry wielkie dzięki:tennis:

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Oddaj do serwisu zrobią, lub napisz kod błędu i powiedz jaki był dash przed tą aktualizacją.

4. raku18

raku18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Niestety nie wiem jaki byl dash przed aktualizacją, jestem w tym kompletnie zielony:d.
    Kod błędu natomiast to: 22FB- 3CD6- B800- 0F00- C000- 0013
    Chyba pozostanie ponowna przerobka...

Wczytywanie...

Poleć forum