1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawias przy podłączeniu do Live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez raforza, Październik 7, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witka. Ludzie mam nieziemskiego problema :-\. Konsolka śmiga że aż miło do czasu kiedy chcę się połączyćz live, wtedy po prostu zawiecha :-X. Dodam ze ostatnią rzeczą jaką zrobiłem był update Fifa 09 a potem zawias. Kurde pomocy, plisssssss. Jakiś gościu pisał o feralnym update fifa 09 i ze każdemu sie wiesza, o co kaman ????

Dobra, problem rozwiązany, wystarczyło zrobić defragmentację i usunąć ściągane w tle demko. Można zamknąć temat. Pozdrawiam ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum