1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawiecha

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez AmStaff666, Styczeń 17, 2009.

1. AmStaff666

AmStaff666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam naped liteon , sflashowany iextreme 1.5 x12 i nagrałem sobie ninja gaide 2 na nagrywarce pioneer 216(nówka) na płycie verbatim DL + i gra 3 razy mi sie przycieła , pozniej chodzila juz dobrze ale podczas przejscia 2 bossa podczas mającego sie wyswietlic komunikatu ze przeszedlem 2 poziom gierka sie zawiesila i musialem zrobic restart konsoli , czy takie cos sie zdaza i nie ma sie czym przejmowac czy moze cos sie zaczyna walic w konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vivi66

Vivi66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem podobny problem, u mnie rozwiązaniem było usunięcie gry z dysku i granie bezpośrednio z płyty.

4. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    TO że konsola raz kiedyś się zawiesi to normalka, to nie żadna usterka sprzętowa, ale jak się zawiesza codziennie to jest już coś źle...
    Może być źle nagrana płyta(na dysk się skopiuje, ale będzie się zawieszać w danych momentach, zawsze tych samych)
    Może być wina sprzętu(zawiesza się w momentach, gdzie wcześniej było OK)

spróbuj graż z płyty

Wczytywanie...

Poleć forum