Zawiecha

Kacper16

Banned
Witam, mam problem. Nagrałęm sobie gre wiedźmin 2 i pierwsza płyta chodzi perfekt, a 2 na poczatku po wstepie gdy gra sie laduje to mi sie zacina xbox. Wie ktos co zrobic ?
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj jeszcze raz :)
 

Kacper16

Banned
juz probowalem, i przy nagrywaniu przy 50 % wyskoczyl mi 2 razy blad i skopalem 2 plyty nie wiem co jest :/
 

Looozak

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie a podczas nagrywania, wyskakiwały jakieś błędy no i czym nagrywasz Ihasem czy zwykłą nagrywarką?

Napisałeś wcześniej ode mnie post nie zauważyłem a co do tego Wiedźmina to najlepiej będzie, ściągnąć nowy obraz albo wypakować go jeszcze raz i przepuścić przez ABGX'a

A w Abgx'ie wyskakują jakieś błędy czy coś z tą drugą płytą?
 

Kacper16

Banned
zwykła nagrywarką , ale 1 płyta chodziła bez błednie i nie bylo błędów przy tym nagrywaniu

no to ok sprobuje przez Abgx moze tutaj jest problem

wlasnie nie przepuściłem przez Abgx ale 1 plyty tez nie i chodzi ok nie wiem o co chodzi. Caly xbox sie wiesza odrazu. Nie wiem o co chodzi 1 raz takie cos mi sie zdarzylo

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
wlasnie nie przepuściłem przez Abgx ale 1 plyty tez nie i chodzi ok nie wiem o co chodzi. Caly xbox sie wiesza odrazu. Nie wiem o co chodzi 1 raz takie cos mi sie zdarzylo
Iso uwalone pewnie .abgx i sprawdź

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Kacper16

Banned
niezbyt rozumiem o co chodzi !malyVVV
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
obraz uszkodzony pusc go abgxem i bedziesz wiedział
 

Kacper16

Banned
puściłęm wszystko jest ok. Nie wiem co teraz. A poza tym przy sciąganiu na stronie nikt sie nie skarżył ze cos jest nie ok
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem ze masz LT3 bo w innym przypadku musisz cofnac topologie?
Jesli masz wszystko na zielono to nagrywaj
 

Kacper16

Banned
tak mam lt 3.0. No tylko ze juz 4 plyty skopalem. Przy 1 wyskakiwalo mi blad plyty. 2 wlasnie sie wiesza probowalem jeszcze 2 razy i przy 50 % wyskakiwal błąd i 4 plyty poszly sie jeb****. Ale zobaczymy
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Nie instalowales jej na hdd? Lt 2.0 czy 3.0

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Kacper16

Banned
probowalem instalowac ale wyskoczyl tez blad. Lt 3.0. WIec probowalem normalnie.
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Przy plytkach nienagranych ihasem wyskakuje błąd o autoryzacji tak ze to norma:)
Mozesz puscic muzyke w tle wtedy błąd znika,a jak tam abgx wszystko zielone?
 

Looozak

Użytkownik
Użytkownik
Bez Ihasa nie da się nagrać na HDD gry XGD3 nawet jak na zwykłej nagrywarce, nie wyskakują błędy przynajmniej jak się z takim czymś nie spotkałem. No ale jak wszystko w Abgx'ie jest ok to powinno się nagrać bez problemu.
 

Kacper16

Banned
tak wszystko zielone. Czyli co zrobic nagrac jeszcze raz czy da sie to normalnie rozwiazac ?


no ale o to chodzi ze nie jest ok wchodze i mi sie zawiesza konsola i musze na nowo wlaczyc i to samo nie mam pojecia
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Jesli masz zielone to smiało nagrywaj i jesli chcesz grac z dysku to trick z muzyka w tle u mnie działał dopoki nie kupilem ihasa czego w zyciu nie pozałuje gram normalnie z dysku:D
 

Kacper16

Banned
dobra to nagram ale musze plytki kupic bo wszystkie zrąbałem :-/ dzieki za pomoc ;)
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
No szkoda płytek ja mam ostatnią czeka na Sleeping Dogs w PL:)pozdro
 

Kacper16

Banned
no ja 4 na wiedzmina skopalem kurde myslalem ze nerwicy dostane ale ok to nagram i zobaczymy. A nie idzie usunac pliku z plyty nie ?
 

Do góry Bottom