1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zawiesza się przy wchodzeniu do menu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bvixit, Kwiecień 29, 2012.

1. bvixit

bvixit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mój X360 Jasper przy odpaleniu zawiesza się przy wchodzeniu do menu i ekran jakby przesunięty... nic nie świeci na czerwono.

2. Lotnik421 Xbox One

3. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    gdy właczasz konsolę to logo co się ładuje normalnie wygląda czy się kaszani ? , rozkręć konsole i spróbuj bez obudowy

4. olej-xbox360

olej-xbox360 Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja to samo miałem i musiałem kombinować bez obudowy i działa ale jeszcze musiałem zdjąć to metalowe na plastiku z obudowy i też tunel musiałem troche przerobić(ten co od wiatraków jest)i działa

5. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    No bo u mnie to robiliśmy z moją konsola ;)

Wczytywanie...

Poleć forum