1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszająca sie gra

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xmakoox, Czerwiec 20, 2011.

1. xmakoox

xmakoox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam dość nietypowy problem z konsolą i gears of war 2 na jednym z profilów, otóż grałem z bratem na podzielonym ekanie i wpewnym momencie gra sie nam zwiesiła, wyłączylismy konsole i po ponownym właczeniu gry pojawia sie problem , bo ja na swoim profilu moge grac a na profilu brata sie gra zwiesza w menu i pozosmitaje tylko wyłączenie konsoli, sprawdzałem tez logowanie mojego profilu z 2 innymi profilami i problem nie ma.

konsla slim nie przerobiona, wszystkie konta podłaczone do xbl, czyściłem pamieć podręczną i usuwałem konto brata z całą zawartością, po odzyskaniu tagu gracza problem nadal wystepuje, dodam też ze inne gry działaja na koncie brata bez problemu.

jakieś pomysły co moze być przyczyną?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Spróbuj usunąć gre z dysku na koncie brata i ponownie ją zainstaluj. Może ne masz pamięci i wcześniejsza istalacja źle przebiegła i w pewnym momencie zabrakło plików do odtworzenia gry. Jeżeli gracie z płytki, to i tak lepiej zainstalować, gdyż czasami gry takie bardziej bajeranckie mogą się strasznie lagować, aż w koncu zawiesic konsole.

4. xmakoox

xmakoox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po odinstalowaniu gry z tego profilu gra z płyty tez sie zwiaszała, po ponownym zainstalowaniu tez i tylko jego profil nie może odpalić gowa.
    na dysku jest jeszcze ponad 160gb wolnego wiec błedy z powodu braku miejsca na dysku odpadaja

5. xmakoox

xmakoox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Konto brata jest kontem online ?
    Jesli tak to je usun i odzyskaj ponownie z XBL.

7. xmakoox

xmakoox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    proponuje przeczytać w całości pierwszy post

Wczytywanie...

Poleć forum