1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zawieszająca się konsola, brak dźwięku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez greex1, Maj 29, 2014.

1. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od niecałego roku jestem posiadaczem X360 Slim. Konsola nie jest przerobiona i gram w nią w sumie tylko w jedną grę - FIFA 14. Od pół godziny pojawił się spory problem - konsola niemiłosiernie zacina się w menu (potrafi wyświetlać wstępowe logo xboxa 40 sekund, potem 40 sekund przechodzić do logowania, 2 minuty logować, minutę włączać grę). Po włączeniu gry nie ma dźwięku - w menu zresztą także go nie ma. Kabel HDMI na pewno nie jest uszkodzony (monitor także nie), bo sprawdzałem na stojącym obok tunerze TV. Pytanie więc co się mogło stać? Oczywiście mam jeszcze rok gwarancji jednak wolałbym tego uniknąć...Dodam, że 1h to maks jaki gram na jednym włączeniu konsoli, więc raczej wykluczam przegrzanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyciagnij dysk wlacz gre. Jesli to wersja bez hdd wykaduj cache oraz save z gry

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W jaki sposób w SLIMIE wyciągnąć dysk? Nie zerwę plomb gwarancyjnych? Dysk mam 250gb.
    Jeszcze parę rzeczy, do których dziś doszedłem:

- zacinki występują jedynie w menu konsoli - gry chodzą płynnie
    - dźwięku nie ma ani w grach, ani w menu konsoli
    - wyczyszczenie pamięci podręcznej nic nie pomogło
    - na pewno nie jest to kwestia uszkodzonego wejścia HDMI - próbowałem na kablu Component i dźwięku również nie ma.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wylacz autodetekcje w opcjach obrazu. Wyciagnij ten dysk z dolu konsoli masz kieszonke ktora otwierasz na przycisku

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

6. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodziło, ale wyłączyłem automatyczne wykrywanie ustawień telewizora w opcjach Xboxa i... zadziałało! Konsola zrestartowała się, pojawił się dźwięk i brak zacinek. Ustawiłem sobie tylko 1080p i wszystko działa :) Wielkie dzięki!

Wczytywanie...

Poleć forum